"Matki, córki, przyjaciółki" – nowy program w TVN Style. Matki i córki zamienią się rolami

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Matki, córki, przyjaciółki" – nowy program w TVN Style

Relacje między matkami a córkami często nie należą do najłatwiejszych. Choć nie zawsze jest łatwo, obie strony nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Na antenę TVN Style trafi w marcu nowy program "Matki, córki, przyjaciółki", w którym matki i córki zamienią się rolami. Czy ta niecodzienna sytuacja pozwoli im na lepsze zrozumienie siebie nawzajem?

Relacja między matką a córką jest wyjątkowa i cenna, ponieważ buduje silną więź emocjonalną, wzmacnia pewność siebie i zapewnia poczucie bezpieczeństwa dla obu stron. W nowym programie TVN Style "Matki, córki, przyjaciółki" matki i córki mogą spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Zmienią się rolami i doświadczą życia swoich bliskich na własnej skórze. Dzięki temu będą mogły lepiej zrozumieć siebie nawzajem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Gogglebox. Przed telewizorem"

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
wideo 2/10

"Matki, córki, przyjaciółki" – o czym jest program?

Relacja między matką a córką jest jedną z najpiękniejszych i najważniejszych więzi w życiu kobiety. To wzajemna miłość, szacunek i wsparcie, które buduje się przez całe życie. Czasami jednak ta relacja bywa burzliwa z różnych powodów. Bywa, że matka i córka mają odmienne zdanie na wiele tematów. Często wynika to z różnic pokoleniowych, ale też ze stylu życia i doświadczeń obu pań.

Właśnie dlatego w programie TVN Style postanowiono zaprosić matki i córki, aby spojrzały na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. W trakcie programu obie strony zamienią się rolami, aby lepiej zrozumieć siebie nawzajem. Czy matka zda sobie sprawę z ilości obowiązków, które codziennie ciążą na jej córce? A może to córka przekona się, że chodzenie w butach mamy nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać?

"Matki, córki, przyjaciółki" – nowy program w TVN Style
"Matki, córki, przyjaciółki" – Irena Wielocha z córką "Matki, córki, przyjaciółki" – nowy program w TVN Style Źródło: TVN/ Agnieszka Jurek

Taka zamiana ról to nie tylko sposób na poznanie codziennego życia bliskiej osoby, ale też na lepsze zrozumienie różnic między sobą. Matka i córka mogą mieć odmienne zdanie na wiele tematów, ale to właśnie dzięki temu, że są sobie bliskie, mogą ze sobą rozmawiać i dzielić się swoimi doświadczeniami. W ten sposób wzmacniają swoją relację i budują trwałą więź.

Program TVN Style pozwoli matkom i córkom na wspólną przygodę, która z jednej strony jest pełna emocji i niespodzianek, a z drugiej pozwala spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Wszystko to po to, by zrozumieć siebie nawzajem, wzmocnić swoją więź i nauczyć się lepiej ze sobą rozmawiać. Bo w końcu, gdy matka i córka są sobie bliskie, mogą razem pokonać każdą przeszkodę i cieszyć się każdą chwilą.

"Matki, córki, przyjaciółki" – bohaterki

Czy piosenkarka Honorata Skarbek będzie umiała zastąpić swoją mamę na dyżurze pielęgniarskim? Jakie zadanie czeka jej rodzicielkę w studiu nagraniowym? Co się stanie, gdy kobieta z artystyczną duszą nałoży strażacki kombinezon swojej córki, a młoda, praktyczna dziewczyna wieczorami zacznie malować obrazy? Czy matka modelki Oli Helis sprawdzi się w przygotowanych przez nią zadaniach? I czy córka zda sobie w końcu sprawę, ile codziennie ma na głowie jej rodzicielka? Tego wszystkiego dowiemy się z programu "Matki, córki, przyjaciółki".

W wielkim finale matka i córka wezmą udział we wspólnej sesji zdjęciowej, za obiektywem stanie fotografka gwiazd. Czeka je wspólnie spędzony "babski" czas - makijażowa metamorfoza i dobór pięknych stylizacji. Czy mama i córka odkryją o sobie coś nowego? Czy zbliżą się do siebie? Czy poza relacją rodzinną wzmocnią również swoją przyjaźń?

"Matki, córki, przyjaciółki" – kiedy oglądać?

Program "Matki, córki, przyjaciółki" będzie można oglądać od 12 marca w każdą niedzielę o godz. 11.00 w TVN Style.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości