Michalina Wojciechowska o relacji z babcią. "To ona mnie wychowywała"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Dagmara Olszewska

Michalina Wojciechowska w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała o relacji z babcią. To właśnie ona ją wychowała i ukształtowała jako kobietę. Dlaczego tak się stało? Tego dowiedziecie się z naszego artykułu.

Za nami finał 11. edycji "Top Model", który wygrała Klaudia Nieścior, 22-latka pochodząca z Tarnobrzegu. Oprócz niej w finale znalazły się również 18-letnia Natalia Woś i 23-letnia Michalina Wojciechowska. Wszystkie panie miały równe szanse i mimo że tylko jedna mogła wygrać finał, wszystkie osiągnęły sukces.

Relacja z finału "Top Model"
Relacja z finału "Top Model" Karolina Kalatzi z "Dzień Dobry TVN" Online, Marta Pożarlik z TVN Style i Aleksandra Czajkowska z "Co Za Tydzień" Online komentują finał "Top Model"

Michalina Wojciechowska o relacji z babcią

Jak same deklarują, zamierzają działać w modelingu, który jest ich pasją. Widzowie, jak i jurorzy szczególnie polubili Michalinę Wojciechowską, dla której Joanna Krupa zrobiła wyjątek i po raz pierwszy w historii "Top Model" przywróciła ją do programu.

Michalina w programie nie mówiła zbyt wiele o rodzinie, jednak wspomniała, że babcia jest dla niej bardzo bliską osobą. Nazwała ją "drugą mamą". Podczas finału programu w rozmowie z Dagmarą Olszewską Michalina Wojciechowska powiedziała, kto z jej bliskich znalazł się na widowni, aby ją wspierać.

- Wspiera mnie moja mama, siostra, babcia, przyjaciel ze swoją dziewczyną, i trzy ciocie, więc wsparcia mam bardzo dużo. Na pewno dodało mi to siły, bo nie ukrywam, że przed finałem był ogromny stres i adrenalina — wyznała Michalina.

Michalina z "Top Model" traktuje babcię jak drugą mamę

Uczestniczka powiedziała również, dlaczego babcia jest w jej życiu tak ważną osobą.

- Moja mama urodziła mnie, kiedy miała 18 lat, była w liceum, później studiowała, a moja babcia bardzo udzielała się w tym wychowywaniu mnie, żeby pomóc swojej córce. Właśnie dlatego od dziecka miałyśmy głęboką relację, moja babcia mnie wychowała i ukształtowała jako osobę. To ona mnie nauczyła tego, że cały świat jest dla mnie i mogę zrobić ze swoim życiem, co tylko będę chciała. Jest dla mnie inspiracją, wzorem niezależnej kobiety — powiedziała.

Dalej Michalina wyjaśniła, że nie żałuje swojego udziału w programie.

- Przyszłam do programu całkowicie autentyczna. Nigdy nie udawałam nikogo i nawet jeśli momentami powiedziałam o kilka słów za dużo, to było to powiedziane w prawdziwych emocjach, jestem ludzka. Wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy, taka jest nasza natura i myślę, że koniec końców, mimo że spotkałam się z ogromnym hejtem, cieszę się, że pokazałam tę naturalną dziewczynę, która jest wesoła, smutna, potrafi być zazdrosna, pełna nadziei i determinacji — dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości