Co słychać u Michaliny z "Top Model"? Jej nowe zdjęcia wzbudziły zachwyt

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Michalina Wojciechowska

Michalina Wojciechowska znów dzieli się spektakularnymi efektami swojej pracy. Powrót do modelingu był dla niej strzałem w dziesiątkę. Właśnie z takim zamiarem przyszła do "Top Model" i dziś przed obiektywem radzi sobie wprost wyśmienicie. Widzieliście, jak profesjonalnie wygląda?

Marcin Tyszka już na castingu poprosił Michalinę Wojciechowską, by powiedziała kilka słów w języku francuskim. Jej delikatna i szlachetna uroda skojarzyła mu się właśnie z paryskimi klimatami. Choć skojarzeniami dziwnej natury fotograf stale sypie jak z rękawa, tym razem okazało się ono wyjątkowo trafne. Reszta jurorów przyznała mu rację, gdy uczestniczka przedstawiła się z akcentem.

Joanna Krupa przywróciła Michalinę Wojciechowską do programu "Top Model"

Ogrom wdzięku, jaki Michalina Wojciechowska prezentowała przez cały pobyt w domu modeli, wyjątkowo zaimponował też Joannie Krupie. Prowadząca zrobiła dla niej wyjątek, którego próżno szukać w poprzednich sezonach. Mianowicie na chwilę przed finałem, przywróciła uczestniczkę do programu. Dzięki temu modelka znalazła się wśród finałowej trójki 11. edycji "Top Model".

Przed aparatem zaczęła pracować już w wieku 16 lat. Jako nastolatka wyjeżdżała na zagraniczne kontrakty, jednak w pewnym momencie niespodziewanie przerwała świetnie zapowiadającą się karierę. Problemy dosięgnęły ją ze strony życia prywatnego. Po trzech latach związku i wspólnego mieszkania z partnerem w Brazylii, chłopak po prostu ją zdradził. Michalina postanowiła wrócić do Polski i po jakimś czasie wznowić karierę, tym razem z pomocą programu telewizyjnego.

Pomysł okazał się przynieść zamierzony sukces. Na Instagramie Michalinę Wojciechowską obserwuje niemal 100 tys. osób. Po zdjęciach, jakimi dzieli się z fanami można wnioskować, że w jej życiu zawodowym dzieje się naprawdę dobrze.

Wyjątkowa sesja Michaliny Wojciechowskiej z "Top Model"

Ostatnie ujęcie wywołało niemałe poruszenie wśród fanów. Choć modelka nie zdradziła zbyt wiele w opisie, zdjęcie z pewnością jest efektem sesji modowej. Świadczyć o tym może chociażby wyjątkowy makijaż, nieco mocniej podkreślający delikatną urodę modelki. Ci, którzy pamiętają ją z czasów programu, z pewnością zauważą różnicę. Włosy również zdają się być ułożone przez profesjonalistę.

Uwagę przyciąga też niecodzienna stylizacja. Kłębiący się wokół dekoltu tiul przywodzi na myśl "Jezioro Łabędzie". Czarny kolor kreacji oddaje natomiast pierwiastek mocnego charakteru modelki, jaki pokazała w "Top Model". To zdjęcie z pewnością pokazuje jej kolorową osobowość, z czym zdają się też zgadzać komentujący. Pod zdjęciem pojawiła się bowiem cała masa pozytywów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości