Filip Chajzer wystąpi w specjalnym odcinku "Milionerów". Kto pomoże mu wygrać milion na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Filip Chajzer

Na widzów telewizji TVN czeka odcinek specjalny programu "Milionerzy". Tym razem z okazji Walentynek na fotelach graczy zasiądzie Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Zagrają o milion, a kwota, którą uda im się wygrać, w całości zostanie przeznaczona na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży.

Filip Chajzer wraz z Małgorzatą Ohme zawalczą o milion złotych. Dla dziennikarza to nie będzie jednak debiut w programie "Milionerzy". Wcześniej miał okazję wystąpić w nim razem z tatą. Wtedy nie udało im się zdobyć najwyższej nagrody. Czy są pytania, których Filip Chajzer obawia się najbardziej? Prezenter wyjaśnił to w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Filip Chajzer zdobędzie milion?

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme to duet doskonale znany widzom stacji TVN. Telewizyjna para występuje w roli gospodarzy w Dzień Dobry TVN. Tym razem ich zawodowe spotkanie będzie miało zupełnie inny charakter. Walentynkowy odcinek "Milionerów" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 14 lutego. Czy Filip Chajzer obawia się pytań?

- Najbardziej obawiam się pierwszych trzech pytań. Bo wiadomo, że największy wstyd to odpaść przy pytaniach za pięćset lub tysiąc złotych - powiedział dziennikarz podczas wywiadu dla serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Filip Chajzer wyjaśnił także, czy widzowie będą mieli szansę zobaczyć go w duecie z tatą, Zygmuntem Chajzerem.

- Duet ja plus ojciec to jeden z najlepszych duetów, jaki można sobie wyobrazić. Oczywiście jest jeszcze Wellman i Prokop, też są świetni. Był Mann i Materna, ale Chajzer i Chajzer to jest dobra jakość i mam nadzieję, że to się jeszcze powtórzy - żartuje dziennikarz.

Filip Chajzer wystąpi w odcinku specjalnym "Milionerów"
Filip Chajzer wystąpi w odcinku specjalnym "Milionerów" Filip Chajzer wraz z Małgorzatą Ohme wystąpi w specjalnym odcinku "Milionerów". Wygrana zostanie przekazana na szczytny cel

"Milionerzy" - walentynkowy odcinek na rzecz budowy Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży

Specjalny odcinek programu "Milionerzy" zostanie wyemitowany w święto zakochanych. Wygrane, które w nim padną, zostaną w całości przekazane Fundacji TVN, która buduje Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Prace nad budową już się rozpoczęły i każdy może śledzić ich postęp za pośrednictwem mediów społecznościowych. W tym roku Fundacja TVN obchodzi swoje 20-lecie. W trakcie działalności przekazała ponad 250 milionów na cele charytatywne. Władzie Fundacji jednak wciąż wytyczają sobie nowe cele i zachęcają innych do pomocy najbardziej potrzebującym.

- Blisko dziewięć procent polskich dzieci wykazuje zaburzenia w stopniu wymagającym profesjonalnej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. W odpowiedzi na ten problem Fundacja TVN w porozumieniu z Centrum Zdrowia Dziecka podjęła decyzję o budowie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - takie informacje możemy znaleźć na stronie fundacja.tvn.pl.

Obejrzyj wideo:

Filip Chajzer w odcinku specjalnym "Milionerów"
Filip Chajzer w odcinku specjalnym "Milionerów" Filip Chajzer będzie miał drugą szansę na wygranie miliona złotych! Czy w "Milionerach" padnie główna nagroda? Źródło: co za tydzień

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości