Słynne aktorki powalczą o milion. Odcinek specjalny "Milionerów" z okazji Dnia Kobiet

Odcinek specjalny "Milionerów" z okazji Dnia Kobiet
Już niedługo widzowie stacji TVN będą mieli okazję obejrzeć walkę o milion złotych w wykonaniu najsłynniejszych polskich aktorek. Agata Kulesza, Magdalena Cielecka, Marta Kuligowska i Agnieszka Suchora wezmą udział w specjalnym odcinku "Milionerów" z okazji Dnia Kobiet. Kiedy premiera?

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych na całym świecie. Pierwsza edycja tego show została wyemitowana w naszym kraju w 1999 roku i od tamtej pory wciąż cieszy się olbrzymią sympatią widzów stacji TVN. "Milionerzy" i Hubert Urbański, który prowadzi program, co jakiś czas szykują dla swoich fanów niespodzianki i wówczas na fotelach uczestników zasiadają największe sławy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Magdalena Cielecka o "Chyłce", występie w "Mój agent" i "Milionerach"

"Milionerzy" - kto wystąpi w najbliższym odcinku specjalnym?

Odcinki specjalne "Milionerów" to już niepisana tradycja formatu. Wiele gwiazd mogło sprawdzić stan swojej wiedzy między innymi z okazji świąt Bożego Narodzenia, czy innych ważnych okoliczności. Tym razem produkcja programu przygotowała dla widzów TVN odcinek specjalny z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Kobiet. Wówczas udział w grze wezmą oczywiście same sławne panie.

O główną wygraną powalczą tym razem: Agnieszka Suchora, Agata Kulesza, Magdalena Cielecka oraz Marta Kuligowska.

"Milionerzy" - kiedy zostanie wyemitowany odcinek specjalny?

Czy polskie aktorki odpowiedzą na wszystkie pytania i wygrają milion złotych? Tego widzowie TVN dowiedzą się już za kilka dni. Odcinek specjalny "Milionerów" z okazji Dnia Kobiet zostanie wyemitowany już we wtorek, czyli 7 marca o godzinie 20:55 na antenie stacji.

"Milionerzy" ruszyli już bowiem z nowym sezonem, który wystartował dokładnie 27 lutego. Fani formatu mogą obejrzeć premierowe odcinki show codziennie od poniedziałku do czwartku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

podziel się:

Pozostałe wiadomości