Monika Schmidt z "Hotelu Paradise 6". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise

Monika Schmidt to wyjątkowa postać w 6. edycji "Hotelu Paradise". Ma niesamowicie dużo pasji i umiejętności. Sprawdź, jakie!

Monika Schmidt to uczestniczka, jakiej nie było jeszcze w "Hotelu Paradise". Jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Oto co wiemy na jej temat.

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Monika Schmidt ma 28 lat i pochodzi z Wrocławia. Ma niezwykłe pasje i umiejętności. Jest absolwentką koreanistyki. Na co dzień uczy Polaków języka koreańskiego, a Koreańczyków – polskiego. Promuje kulturę koreańską. Jest managerem dziewięciokrotnego mistrza świata w kulturystyce, Koreańczyka Hwan Chul Soona.

Uwielbia uczyć się nowych języków, obecnie zgłębia turecki. Jej marzeniem jest zbudowanie własnej marki pielęgnacyjnej na bazie składników koreańskich i wypromowanie jej w Azji. Monika ukończyła także liceum aktorskie. Tańczy high heels, śpiewa karaoke, rapuje, jest swoją własną stylistką, fryzjerką i makijażystką. Kocha też sport. Trenowała siatkówkę, karate, obecnie boks, ale tylko rekreacyjnie.

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" - dlaczego zgłosiła się do programu?

Monika Schmidt jest pewna siebie, ale z drugiej strony wrażliwa. Potrafi zjednywać sobie ludzi. Umie zawalczyć o swoje. Jak sama mówi: "Lepiej jest mieć we mnie przyjaciela niż wroga. Wybaczam, ale zapamiętuję". Ceni sobie swoją przestrzeń i czas. Kocha zwierzaki.

Dlaczego zgłosiła się do programu? Bo chce pokazać, że bycie atrakcyjnym i wykształconym człowiekiem może iść w parze, a szukanie miłości w tropikach wcale nie umniejsza inteligencji. Pół życia poświęciła na naukę, a teraz przyszedł czas, by się zabawić. Chce się zakochać, poznać ciekawych ludzi i odkryć to, co przegapiła, siedząc w książkach.

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" Źródło: Dorota Nowakowska/TVN
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Monika Schmidt lubi flirtować i sprawdzać facetów, czy rozumieją jej żarty. Jej ideałem jest wysoki blondyn o niebieskich oczach lub mężczyzna o wschodniej urodzie. Pociągają ją: biały, szeroki uśmiech, odstające uszy i męskie, nieidealne nosy. W pracy jej partner ma być silny i zdecydowany, a w domu rodzinny i wyrozumiały. Musi poprawnie się wysławiać i czytać książki. Bez inteligencji i taktu oraz ambicji, nie ma mowy o związku. Nie lubi też palaczy.

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" - Instagram

Monika Schmidt

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

Pozostałe wiadomości