"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia

W "Nasi w mundurach" zobaczymy zmagania bohaterów programów TTV na poligonie wojskowym. Wśród nich znaleźli się Krzysztof Ufnal z "Gogglebox. Przed telewizorem" i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych Życia". Jaki jest ich stosunek do mielonki z puszki? Zobaczcie koniecznie wideo!

W programie "Nasi w mundurach" udział biorą znani i lubiani bohaterowie programów TTV. Jak poradzą sobie z wojskowym szkoleniem? Premiera programu już dziś 25 października o 22.00 w TTV.

"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia

Zadania w programie "Nasi w mundurach" zmuszają uczestników do mierzenia się ze swoimi słabościami i próbowania nowych rzeczy. W czasie przemarszu przez las dostali od instruktora prowadzącego szkolenie wojskowe 10 minut na odpoczynek i spożycie posiłku. Niestety w wojsku nie można liczyć na rarytasy, dlatego uczestnicy musieli zadowolić się mielonką z puszki. Krzysztof Ufnal stwierdził, że nigdy wcześniej nie jadł konserwy. Instruktor wojskowy nazwał swoich podopiecznych "francuskimi pieskami".

- Ta mielonka była najcudowniejsza na świecie. Jak głód do d**y ci zajrzy, to zjesz wszystko - podsumował Mateusz "Tarzan" Leśniak.

Zobacz wideo:

"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia
"Nasi w mundurach". Uczestnicy pierwszy raz spróbowali wojskowego jedzenia

"Nasi w mundurach" – o czym jest program?

Przed uczestnikami "Naszych w mundurach" 12 dni ciężkich ćwiczeń i cel – ukończenie wojskowego szkolenia. Nie będzie lekko. Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu – uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach. Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, będą trenować wytrwałość i przełamywać własne słabości. Sprawdzą, czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania. Który z nich wytrwa najdłużej? Sprawdź listę uczestników programu "Nasi w mundurach".

"Nasi w mundurach" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Naszych w mundurach" będzie można oglądać codziennie o godz. 22.00 w telewizji TTV. Program będzie liczyć 6 odcinków. Ostatni wyemitowany będzie 30 października 2022 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości