Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6"

Natalia Bajko to nowa uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". 23-latka nie była nigdy w prawdziwym związku. Czy uda jej się znaleźć wymarzonego partnera w panamskiej posiadłości?

Natalia Bajko dołączyła do ekipy uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Kim jest i co wiemy o jej życiu?

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Natalia Bajko ma 23 lata i pochodzi ze wsi Pietna w województwie opolskim. To, że pochodzi z małej miejscowości, jest to dla niej ogromnym powodem do dumy. Dziewczyna jest spedytorem w firmie transportowej, ale interesuje się także modą i próbuje swoich sił jako fotomodelka.

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6"
Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise" - jaka jest, zainteresowania

Natalia Bajko jest bardzo pewna siebie i lubi dominować. Nie lubi za to głupoty i niezrozumienia. Ma też duszę wojownika. Zawsze osiąga to, czego chce. Od zawsze bardziej woli towarzystwo mężczyzn niż kobiet. 23-latka w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi, jeździ na rolkach, uwielbia sport i imprezy. Clubbing i zwracanie na siebie uwagi to jej ulubione zajęcia. Uwielbia też wiejskie potańcówki i imprezy w remizie. 

Dziewczyna zgłosiła się do "Hotelu Paradise", bo chciałaby zasmakować telewizji i stać się sławna. Uważa, że jest rozpoznawalna w swoim regionie - prowadziła bloga modowego, stworzyła kanał na YouTube oraz jest stałą bywalczynią klubów.

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6"
Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Natalia Bajko nie była nigdy w prawdziwym związku. Jej najdłuższa relacja trwała 5 miesięcy. A kogo szuka w "Hotelu Paradise"? Jej ideał to mężczyzna z ciemnymi włosami oraz ciemną karnacją. Koniecznie bez zarostu! Musi być dobrze ubrany, zaradny, pracowity, ambitny, komunikatywny i pewny siebie. Musi jej słuchać i rozbawiać ją. Nie może być nudziarzem.

Mężczyźni, jak twierdzi, raczej się jej boją. Ale ma twarde zasady - nigdy nie podchodzi do nich pierwsza. Daje sygnały, i czeka, uważając, że to oni powinni wykonać pierwszy krok. Oczywiście, na jej znak.

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6"
Natalia Bajko z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Natalia Bajko z "Hotelu Paradise" - Instagram

Natalia Bajko prowadzi profil na Instagramie, na którym publikuje swoje zdjęcia. Jej nick to @natasza_e92.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać, powtórki

Nowe odcinki 6. sezonu "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.35 na antenie TVN7. Powtórki są emitowane od poniedziałku do piątku o 6.45. Przedpremierowe epizody i nieemitowane smaczki można zobaczyć w Playerze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości