Nicole Akonchong z "TM" zaskoczyła lookiem. Magnetyzm aż bije ze zdjęcia

"Top Model 10". Nicole Akonchong
"Top Model 10". Nicole Akonchong
Źródło: materiały prasowe TVN
Nicole Akonchong na niedawno opublikowanym w sieci sensualnym zdjęciu zaprezentowała się w zupełnie innym wizerunku niż ten, który możemy kojarzyć z programu TVN "Top Model". Nowego looku pogratulowały jej inne uczestniczki show.

Nicole Akonchong wystąpiła w 10. edycji programu TVN "Top Model". Gwiazda zdobyła serca jurorów i widzów swoją egzotyczną urodą. Modelka, która zasłynęła z nieujarzmionej fryzury, tym razem postanowiła zaprezentować się w zupełnie nowym wyglądzie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

11022024_SESJAGOGGELBOX_BOMBA_CORKA_RODZICE
Sylwia Bomba o karierze córki w telewizji i rodzicach. Wspomina własne dzieciństwo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nicole Akonchong pokazała nowy look

Nicole Akonchong ma za sobą intensywny zawodowo czas. Występ w "Top Model" zrobił z niej gwiazdę, a jej kariera nabrała tempa. W mediach społecznościowych modelka często dzieli się swoim życiem, a każda zaprezentowana przez nią zmiana wizerunku budzi wiele emocji. Teraz gwiazda zapozowała w nowej fryzurze, która spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Na Instagramie Nicole Akonchong pojawiło się zdjęcie, do którego zapozowała w sensualnym ujęciu. Na pierwszy rzut oka widać zmianę charakterystycznego wizerunku modelki. Zamiast znanego wszystkim afro gwiazda ma teraz zdecydowanie znacznie bardziej okiełznaną fryzurę.

Nowy wizerunek gwiazdy spotkał się z pozytywnymi komentarzami ze strony fanów oraz koleżanek spotkanych na planie show.

"Najpiękniejsza" - napisała Dominika Wysocka.

"OMG" - dodała Adrianna Hyzopska.

Nicole Akonchong
Nicole Akonchong
Źródło: Instagram @nicoleakonchong

Nicole Akonchong o karierze

Jakiś czas temu Nicole Akonchong udzieliła wywiadu Aleksandrze Głowińskiej z cozatydzien.tvn.pl. W rozmowie wyjaśniła kilka kwestii dotyczących jej kariery jako modelki, które wywoływały wiele kontrowersji w mediach. Okazuje się, że uczestniczka programu "Top Model" zaczęła pracować jako modelka już w wieku 16 lat, czyli na długo przed udziałem w show.

Jak zdradziła w rozmowie z dziennikarką, jej droga do sukcesu nie była jednak łatwa. Przyznała, że pojawiły się plotki jakoby już przed udziałem w programie osiągała ogromne sukcesy, co jest niezgodne z prawdą.

- No właśnie nie wiem, skąd się wzięła ta plotka, że ja robiłam nie wiadomo jaką karierę w modelingu we Włoszech. Tak naprawdę zaczęłam 'coś' robić, jak miałam 16 lat. Ale to były amatorskie sesje zdjęciowe robione przez koleżanki albo zdjęcia do okolicznych sklepów, które potrzebowały zaprezentować swoje produkty. Wszystko, czego się nauczyłam, nauczyłam się w programie. Po nim wszystko się zmieniło. Przed nim nie miałam nic. Teraz dostałam pracę, mam kontrakt z agencją, stałam się rozpoznawalna. Może bez udziału w programie też by mi się udało. Ale na pewno nie tak szybko i nie tak łatwo. Zawód modelki bardzo mi się podoba. Jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie, żeby robić w życiu coś innego. Jestem przekonana, że wybrałam dobrze - wyznała wówczas Nicole Akonchong.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości