Programy

Oliwia i Kuba z "HP" mają rady dla uczestników nowej edycji. "Najgorsze, co może być to..."

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem

Kamery programu "Co za Tydzień" pojawiły się na nadbałtyckich plażach. To właśnie tam Olivier Janiak rozmawiał z Oliwią Gruszecką i Kubą Sobczakiem, uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Opowiedzieli o najdłuższych wspólnych wakacjach i uczuciu, które w końcu ich połączyło.

Już 29 sierpnia rozpocznie się 6. edycja "Hotelu Paradise". Kuba Sobczak i Oliwia Gruszecka byli jednymi z pierwszych mieszkańców panamskiego raju. W rozmowie z Olivierem Janiakiem powiedzieli, jakie rady mają dla uczestników nowej odsłony miłosnego show. 

Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak o "Hotelu Paradise" 

Olivier Janiak wraz z ekipą "Co za Tydzień" spotkał się z uczestnikami minionej edycji "Hotelu Paradise". Randkowe show emitowane na TVN 7 stało się jednym z ulubionych programów rozrywkowych Polaków. To właśnie na ich oczach Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak zakochiwali się w sobie. W wywiadzie przyznali, co najcenniejszego przywieźli ze sobą z Panamy. 

"Przywieźliśmy siebie. Jechałem po przygodę i odpychałem miłość" - powiedział Kuba. 

"Podobnie do tego podchodziłam. Myślałam, że pojadę po przygodę, a wyszło inaczej. Zaczęło coś się między nami dziać, chemia powstawała i jestem zadowolona z tego, jak to wygląda i szczęśliwa. Mam nadzieję, że Kuba też" - przyznała Oliwia. 

Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak. Jakie mają rady dla nowych uczestników "HP"?

Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak przyznali, że w programie nauczyli się dużo na swój temat. Przede wszystkim pracowali nad poczuciem własnej wartości i przyzwyczaili się do pracy z kamerami. Przyznali jednak, że najważniejszą lekcją jest to, żeby zadbać o siebie psychicznie i nie przejmować się opinią innych. 

"U mnie to pierwsze zderzenie z hejtem było ciężkie, ale kolejne już coraz mniej na mnie wpływały. Ludzie po jednym odcinku potrafili całkowicie zmienić zdanie, więc zauważyłem, że nie można brać tego do siebie" - powiedział Kuba Sobczak. 

Jakie rady dla uczestników nowej edycji "Hotelu Paradise" mają Kuba Sobczak i Oliwia Gruszecka?

"Najważniejsza jest cierpliwość i żeby nie brać wszystkiego do siebie, bo to najgorsze, co może być" - przyznali zgodnie. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/oliwia_hotelparadise5official/

Pozostałe wiadomości