Patryk Aniśko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest uczestnik nowej edycji?

Patryk Aniśko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Patryk Aniśko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Źródło: Player
Partyk Aniśko to uczestnik 8. sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Co wiemy o jego życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat, gdzie pracuje?

Uczestnikami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są: Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz oraz Marta Podbioł. Patryk jest jednym z uczestników, którzy mają już za sobą nieudany związek małżeński. Czy tym razem uda mu się znaleźć partnerkę na całe życie?

Patryk Aniśko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest, związki, praca, rozwód

Patryk Aniśko ma 37 lat i pochodzi ze Słubic. Obecnie mieszka z rodzicami, ponieważ remontuje własne mieszkanie. Do rodziców przeprowadził się po rozstaniu z byłą żoną. Jego poprzedni związek trwał sześć lat. Po czterech latach znajomości para zdecydowała się na ślub. Długo starali się też o dziecko. W pewnym momencie żona wystąpiła o rozwód, co wpłynęło negatywnie na pewność siebie mężczyzny.

Patryk Aniśko pracuje jako operator wózka widłowego w Niemczech. Pomaga też tacie w szpitalu jako elektryk. W czasie wolnym mężczyzna lubi majsterkować, szczególnie przy swoim ukochanym samochodzie.

Patryk Aniśko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - żona

Do udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Patryka Aniśko zgłosiła siostra. Jak przyznaje mężczyzna, sam pewnie nie zdecydowałby się na taki krok, choć w codziennym życiu brakuje mu drugiej połówki i czuje się samotny. Siostra Patryka wypowiada się o bracie w samych superlatywach. Jak twierdzi, nie zna drugiego tak dobrego mężczyzny, który tak dbałby o drugą połówkę. Według niej Patryk jest romantykiem, który zawsze pamięta o ważnych datach i rocznicach i obsypuje wybrankę kwiatami. Żoną Partyka Aniśko została Marta Milkiewicz. Czy okaże się dla niej dobrym mężem? Dowiemy się w programie.

Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patryk Aniśko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - Instagram

Patryk prowadzi konto na Instagramie. Jego nick to o @aniskopatryk. Po jego profilu można poznać, że wielką pasją mężczyzny jest motoryzacja. Lubi też podróżować.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości