Programy

Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest uczestnik nowej edycji?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"

Przemysław Wereszczyński to uczestnik 8. sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Co wiemy o jego życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat, gdzie pracuje?

Uczestnikami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są: Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz oraz Marta Podbioł. Przemek chciałby znaleźć drugą połówkę, z którą mógłby dzielić życie. Czy mu się to uda?

Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - kim jest, związki, praca

Przemysław Wereszczyński ma 28 lat i pochodzi z Poznania. Z zawodu jest inspektorem BHP. Przemek przez cztery lata był w stałym związku i planował ślub z drugą połówką. Kupił nawet mieszkanie, w którym miał zamieszkać z przyszłą żoną. Związek niestety się rozpadł i mężczyzna został singlem.

Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - żona

Przemysław Wereszczyński przyznał, że czuje się samotny i ma potrzebę być dla kogoś ważnym i chciałby się zakochać. Siostry Przemka uważają, że jest rewelacyjnym chłopakiem i eksperci są w stanie dobrać mu odpowiednią partnerkę. Rodzice mają więcej obaw. Czy przyszła żona rozwieje ich wątpliwości? Żoną Przemka została Justyna Hołubowicz. Para spodobała się sobie nawzajem.

Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą?
Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" - Instagram

Przemysław Wereszczyński prowadzi konto na Instagramie. Jego nick to o @pan_theera. Na swoim profilu publikuje zdjęcia z podróży czy innych wydarzeń.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości