"Perfect Picture". Ada Fijał bała się wykonać jedną z konkurencji. "Słabo mi"

"Perfect Picture". Ada Fijał bała się wykonać jedną z konkurencji
"Perfect Picture". Ada Fijał bała się wykonać jedną z konkurencji
Źródło: TVN
Program "Perfect Picture" możemy oglądać już dziś o 19.45 na antenie TVN7. Od pierwszego odcinka będą nam towarzyszyły ogromne emocje. Niektórzy uczestnicy do wykonania trudnych konkurencji podejdą z powagą, innym towarzyszyć będzie poczucie humoru.

Już dziś 7 października na antenie TVN7 zadebiutuje nowy program "Perfect Picture", w którym ośmioro medialnych osobowości, rozpocznie fotograficzny pojedynek - stanie przed zadaniem wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru. Niektórym nie było do śmiechu, a inni żartowali z zadań, które muszą wykonać.

"Perfect Picture" – uczestnicy zaskoczeni poziomem trudności konkurencji

Ada Fijał, Matteo Brunetti, Laura Breszka, Ernest Musiał, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Dziurska, Mariusz Jakubowski, Żaklina Ta Dinh to uczestnicy programu "Perfect Picture". W pierwszej konkurencji w programie będą musieli zmierzyć się z lękiem wysokości. Zjeżdżając na specjalnej uprzęży, będą musieli zrobić zdjęcie skaczącemu parkourowcowi (parkour to rodzaj aktywności fizycznej polegający na pokonywaniu przeszkód w jak najprostszy i najszybszy sposób). Ze zdjęcia w ruchu nie był zadowolony model Mariusz Jakubowski, który słynie z perfekcjonizmu.

- Ciężko. Efekt jest bardzo średni. nic nie wyszło z tego, jestem przekonany - stwierdził w programie.

"Perfect Picture" – Mariusz Jakubowski o trudności konkurencji

Z wykonaniem zadania miała Ada Fijał. Aktorka z niechęcią przystąpiła do wykonania zdjęcia, ale ostatecznie udało jej się wykonać kilka ujęć.

- Mogę sobie iść? Mi jest już słabo, bo ja się boję. Na samą myśl się boję - mówiła.

Zobaczcie, jak sobie poradziła:

"Perfect Picture" – Ada Fijał przerażona konkurencją

"Perfect Picture" – Łukasz Zagrobelny już żegnał się z fanami

Druga konkurencja w programie "Perfect Picture" także nie należała do najłatwiejszych. Znowu trzeba było wykonać zdjęcia w ruchu, ale tym razem na torze wyścigowym. Łukasza Zagrobelnego lekko zestresowało to zadanie.

- Złapał mnie lekki stres połączony ze zdenerwowaniem. Ten mój ostatni punkt w czarno widzeniu się teraz iści. Jeżeli to byłby ostatni kontakt z wami, to chciałbym wam podziękować, że śpiewaliście moje przeboje. Do zobaczenia po drugiej stronie - żartował do widzów wokalista.

"Perfect Picture" – Łukasz Zagrobelny już żegnał się z fanami

"Perfect Picture" – opis programu, zasady, prowadzący

W programie "Perfect Picture" ośmioro uczestników podejmuje wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Gwiazdy przekonają się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne - dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia.  

Patricia Kazadi poprowadzi program w towarzystwie Zofii Promińskiej - fotografki i artystki wizualnej, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów. Efekty wysiłków uczestników programu "Perfect Picture" zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół.

"Perfect Picture" – uczestnicy
"Perfect Picture" – uczestnicy
Źródło: TVN
"Perfect Picture" - Patricia Kazadi, Zosia Promińska, Rafał Kurek
"Perfect Picture" - Patricia Kazadi, Zosia Promińska, Rafał Kurek
Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

"Perfect Picture" – kiedy i gdzie oglądać?

Program "Perfect Picture" stratuje 7 października 2022. Emisja w piątki o godz. 19.30 w TVN7.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości