Nowy program "Perfect Picture" od dziś w TVN7. Co się wydarzy w 1. odcinku?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Materiały prasowe
"Perfect Picture" – pierwszy odcinek

"Perfect Picture" to nowy program rozrywkowy, który możemy oglądać już dziś o 19.45 na antenie TVN7. Co się wydarzy w premierowym odcinku?

Już dziś 7 października na antenie TVN7 zadebiutuje nowy program "Perfect Picture", w którym ośmioro medialnych osobowości, rozpocznie fotograficzny pojedynek - stanie przed zadaniem wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru. Co dzieje się za obiektywem, jakie emocje i historia towarzyszą wykonaniu zdjęcia? 

"Perfect Picture" – pierwszy odcinek

Ośmioro medialnych osobowości rozpocznie fotograficzny pojedynek. Ada, Kasia, Żaklina, Laura, Matteo, Mariusz, Łukasz i Ernest będą mieli okazję przekonać się na własnej skórze, z jakimi wyzwaniami wiąże się prawdziwa praca fotografa. Jak poradzą sobie z pierwszym, ekstremalnym zdaniem?

W 1. odcinku programu pod okiem najlepszego eksperta - Rafała Kurka, poznają wszystkie tajniki fotografii sportowej. Pędzące samochody, adrenalina, a z drugiej strony strach i niepewność - to kwintesencja wyścigu o najlepiej uchwycony kadr. Czy ocena i punktacja pierwszych zmagań w nowej dziedzinie, obudzi w nich ducha rywalizacji przed kolejnym wyzwaniem?

Kto najlepiej uchwyci skaczących parkourowców? Praca na wysokościach to tylko jedna z przeszkód, czekająca na początkujących fotografów. Zobaczcie, co powiedziała na temat konkurencji w programie Żaklina Ta Dinh:

Żaklina Ta Dinh o konkurencjach w "Perfect Picture"
Żaklina Ta Dinh o konkurencjach w "Perfect Picture" Źródło: TVN

"Perfect Picture" – lista uczestników

W programie "Perfect Picture" udział wezmą:

  • Ada Fijał
  • Matteo Brunetti
  • Laura Breszka
  • Ernest Musiał
  • Łukasz Zagrobelny
  • Katarzyna Dziurska
  • Mariusz Jakubowski
  • Żaklina Ta Dinh
"Perfect Picture" – uczestnicy
"Perfect Picture" – uczestnicy Źródło: TVN
"Perfect Picture" – pierwszy odcinek
"Perfect Picture" – uczestnicy w pierwszym odcinku Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

"Perfect Picture" – opis programu, zasady, prowadzący

Ośmioro uczestnikom, których tożsamość już znamy, na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia. W programie podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Gwiazdy przekonają się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne - dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia.  

Patricia Kazadi poprowadzi program w towarzystwie Zofii Promińskiej - fotografki i artystki wizualnej, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

Efekty wysiłków uczestników programu "Perfect Picture" zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół.

"Perfect Picture" - Patricia Kazadi, Zosia Promińska, Rafał Kurek
"Perfect Picture" - Patricia Kazadi, Zosia Promińska, Rafał Kurek Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

"Perfect Picture" – kiedy i gdzie oglądać?

Program "Perfect Picture" stratuje 7 października 2022. Emisja w piątki o godz. 19.30 w TVN7.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości