Julia z "Top Model" przyszła na casting z ukochanym. Znacie go z poprzedniej edycji

Top Model: Julia Florczak
Top Model: Julia Florczak
Źródło: TVN
Mariusz Jakubowski był jednym z bardziej lubianych uczestników poprzedniej edycji programu "Top Model". Tym razem znów zobaczyliśmy go na castingu, jednak w nowej roli. Przyszedł, aby wesprzeć swoją dziewczynę Julię Florczak.

Mariusz Jakubowski zgłosił się do programu "Top Model", aby spróbować swoich sił w nowej dziedzinie, jaką jest modeling. Wykorzystał szansę, którą dało mu jury i doszedł aż do 10. odcinka "Top Model". Odpadł tuż przed półfinałem. Czy jego dziewczyna Julia Florczak także przypadła do gustu jurorom? Sprawdźcie sami!

Julia Florczak - dziewczyna Mariusza Jakubowskiego - na castingu do "Top Model"

Julia Florczak ma 19 lat i pochodzi z Łodzi. W tym roku pisała maturę. Uwielbia oglądać pokazy mody i wystawy różnych projektantów. Joanna Krupa określiła uczestniczkę jako cichą i delikatną. Marcinowi Tyszce nie spodobało się zdjęcie, które dziewczyna wysłała razem ze zgłoszeniem. Stwierdził, że w ogóle nie przypomina siebie, bo nałożyła na nie za dużo filtrów. Zdjęcie można zobaczyć na Instagramie dziewczyny.

- Trochę krzywdę sobie zrobiłaś, wysyłając nam to zdjęcie, bo ono jest tak przefiltrowane, że nie wyglądasz jak ty. To są dwie inne dziewczyny, a wolę tę, która stoi przed nami - powiedział Marcin Tyszka.

Fotograf wykonał dziewczynie próbną sesję zdjęciową, ale zobaczyć, jak pozuje i jak wychodzi na zdjęciach. Później jury ogłosiło swoją decyzję.

Julia Florczak i Mariusza Jakubowski z "Top Model" - od kiedy są parą?

Kasia Sokołowska chciała, aby Julia Florczak przeszła do następnego etapu programu, jednak miała pewne zastrzeżenia.

- Po pierwsze praca nad ciałem, a po drugie energia. Ja nie potrzebuję tylko pięknej dziewczyny, bo to, że jesteś piękna to widać. Potrzebuję twojego temperamentu i charyzmy - wyjaśniła.

Marcin Tyszka także był na "tak".

- Mi brakuje w tobie ognia, abym pamiętał o tobie po wyjściu z castingu. Ale jesteś piękną dziewczyną, więc chcę zobaczyć, co z ciebie wyrośnie - stwierdził Marcin Tyszka.

Jako następny głos zabrał Dawid Woliński, który stwierdził, że chciał zobaczyć więcej. Wtedy na scenę wkroczył Mariusz Jakubowski. Wyjaśnił, że z Julią Florczak jest w związku od roku. Sytuację rozładowała wiadomość od Joanny Krupy, która postanowiła dać szansę 19-latce.

Top Model: Julia Florczak, Mariusz Jakubowski
Top Model: Julia Florczak, Mariusz Jakubowski
Źródło: TVN

- Mariusz is taken (Mariusz jest zajęty) - westchnęła jurorka.

Julia Florczak - dziewczyna Mariusza Jakubowskiego - na castingu do "Top Model"
Julia Florczak - dziewczyna Mariusza Jakubowskiego - na castingu do "Top Model"

"Top Model" - kiedy i gdzie oglądać?

W poprzednim odcinku 11. sezonu "Top Model" poznaliśmy już pierwszych uczestników, którzy wygrali castingi i dostali się do boot campu. W 2. odcinku programu Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński poszukają kolejnego objawienia świata mody. Uczestników i uczestniczki jak zwykle wspiera Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody.

11. sezonu programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości