Patricia Kazadi o drastycznych wydarzeniach w hotelu. "Cała się trzęsę"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Patricia Kazadi przeżyła koszmar

Patricia Kazadi na Instagramie podzieliła się z internautami traumatycznymi wydarzeniami, których była świadkiem. Wszystko działo się w jednym z hoteli, w którym przebywała. "Byłam świadkiem strasznego wypadku" - powiedziała.

Patricia Kazadi jest znaną polską aktorką, a także prezenterką. Już niebawem zobaczymy ją w programie TVN7 "Perfect Picture", jako prowadzącą, w którym uczestnicy udowodnią, że nie tak łatwo jest wykonać dobre zdjęcie. W programie weźmie udział osiem osób ze świata telewizji, sportu, muzyki i mody, które na co dzień bardzo często stoją przed obiektywem aparatu, teraz znajdą się po jego drugiej stronie.

Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"
Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"

Patricia Kazadi - kariera

Patricia Kazadi wróciła do mediów po krótkiej przerwie. Jak sama mówiła w wielu wywiadach, zmagała się z depresją. Prezenterka nie mogła poradzić sobie z hejtem, przez co miała nawet myśli samobójcze. Na szczęście ten etap ma już za sobą i teraz stara się przestrzegać innych i nakłaniać, aby zawsze prosili o pomoc i nie bali się skorzystać z rad specjalisty.

Przez lata działalności w show-biznesie Patricia Kazadi zebrała wierne grono fanów, które obserwuje jej codzienność w mediach społecznościowych. Ostatnio na InstaStories aktorka podzieliła się dramatycznym nagraniem. Opowiedziała o sytuacji, której była świadkiem.

Patricia Kazadi była świadkiem wypadku

"Kochani, cała się trzęsę. Byłam świadkiem strasznego wypadku. Pan nie zauważył marmurowych schodów u nas w hotelu i spadł z nich po całej długości, mocno raniąc się w głowę i tracąc przytomność. To, co zobaczyłam obok mnie - nie życzę nikomu. Człowiek chce pomóc, a tak niewiele może zrobić oprócz telefonu po ambulans" - powiedziała.

Na szczęście pomoc szybko dotarła na miejsce, a ratownicy zajęli się poszkodowanym. Na końcu Patricia Kazadi dodała:

"Panem na szczęście już zajmuje się pogotowie, ale skłania to wszystko do refleksji. Nie wiemy, ile czasu nam jest dane. Każdy moment należy doceniać, życie jest kruche... Przecież to może być czyjś tata, mąż. Ktoś z jego bliskich pewnie niedługo dowie się, co się stało. Współczuję im tych emocji. Mała chwila nieuwagi, a może się skończyć tragicznie. Uważajcie na siebie" - dodała.

Patricia Kazadi o wydarzeniach w hotelu
Patricia Kazadi o wydarzeniach w hotelu Patricia Kazadi o wydarzeniach w hotelu Źródło: Instagram

Przeczytaj więcej o życiu zawodowym i prywatnym Patricii Kazadi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości