Pogrzeb syna Sylwii Peretti. Poruszające słowa księdza

Pogrzeb syna Sylwi Peretti
Pogrzeb syna Sylwi Peretti
Źródło: dziendobry.tvn.pl/instagram
21 lipca po godzinie 9 rano rozpoczął się pogrzeb syna Sylwii Peretti — Patryka Peretti, który zginął w tragicznym wypadku w Krakowie. Uroczystość żałobną zabezpiecza ochrona, aby nikt w tym trudnym czasie nie przeszkadzał rodzinie. Poruszające słowa księdza.

W sobotę 15 lipca w mediach pojawiła się tragiczna informacja o śmierci syna Sylwii Peretti, znanej z programu TTV "Królowe życia". Okazało się, że 24-letni Patryk Peretti zginął w wypadku samochodowym, wraz z trzema kolegami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Pogrzeb syna Sylwii Peretti

Jeszcze tego samego dnia menedżer celebrytki potwierdził smutne doniesienia, zaznaczając, że Patryk Peretti nie prowadził samochodu. Szybko jednak jego słowa zostały obalone przez policję, która potwierdziła, że kierowcą był syn Sylwii Peretti.

W mediach pojawiło się również nagranie z wypadku, które zostało udostępnione ku przestrodze dla innych kierowców. Widać na nim, że panowie jechali z o wiele większą prędkością niż ta, która jest dozwolona.

Mimo podjętej przez ratowników akcji ratunkowej nikogo nie udało się uratować. W samochodzie podróżowało czterech mężczyzn, z ktorych tylko jeden był w stanie trzeźwości. W piątek 21 lipca Leszek Brzegowy z Prokuratury Okręgowej w Krakowie w rozmowie z RMF FM powiedział, że kierujący autem Patryk Peretti w moczu miał 2,6 promila alkoholu.

Jeden z pasażerów miał we krwi 1,3 promila, a w moczu - 1,6 promila. Drugi pasażer - 1,4 we krwi, 1,2 w moczu. Trzeci pasażer był trzeźwy. Jak się okazało, pojazdem przez całą trasę kierował trzeźwy mężczyzna, jednak na chwilę przed wypadkiem zamienił się Patrykiem Perettim.

Pogrzeb Patryka Peretti. Poruszające słowa księdza

Uroczystość pogrzebowa syna Sylwii Peretti rozpoczęła się o 9:40 w kaplicy cmentarnej w Krakowie. Podczas mszy ksiądz przewodniczący uroczystości powiedział do żałobników.

"My przyszliśmy tu na pogrzeb, a Patryk poszedł na spotkanie z Bogiem. Chociaż z żalem Cię żegnamy, wierzymy, że kiedyś znowu się spotkamy w domu Ojca" - cytuje słowa księdza "Super Express".

Po wyjściu z kaplicy urna z prochami ś.p. Patryka Perettiego została przeniesiona na miejsce spoczynku na cmentarzu Grębałowskim w Krakowie. Przed złożeniem urny do grobu rozpoczęła się mowa pożegnalna.

"Żegnamy dziś Patryka. (...) Kochał życie, jego największą pasją była motoryzacja. Niektórzy chcą od życia więcej, niż tylko je przeżyć. Pamiętajmy, że jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy, które za dużo kosztują" - cytuje słowa młodego mężczyzny "Super Express".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: dziendobry.tvn.pl/instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości