Edyta Pazura świętuje urodziny syna. Pokazała jego wyjątkowy talent. "Niesamowite"

Edyta Pazura
Edyta Pazura podzieliła się nagraniem w związku z 11. urodzinami syna
Źródło: MWMEDIA
Edyta i Czarek Pazurowie właśnie świętują 11. urodziny swojego syna Antka. W związku z tą okazją żona aktora podzieliła się z fanami wyjątkowym nagraniem przedstawiającym ich pociechę. Okazuje się, że Antek Pazura ma muzyczny talent.

Od 2009 roku Edyta Pazura jest małżonką Cezarego Pazury. Wspólnie stworzyli podcast "Kobieta z Pazurem", gdzie często dyskutują na tematy kontrowersyjne, w tym na temat różnicy wieku w związku. Mają troje dzieci: 14-letnią Amelię, 11-letniego Antoniego i 5-letnią Ritę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Czym nas zaskoczyła 16. edycja ina Letniego. Jakie gwiazdy się pojawiły?

Edyta Pazura pokazała nagranie z synem

Edyta Pazura za pośrednictwem konta na Instagramie, które śledzi ponad 250 tys. odbiorców często dzieli się z fanami codziennymi chwilami ze swojego życia. Nierzadko publikuje zdjęcia w towarzystwie męża, a czasem i innych członków rodziny. Gwiazda tym razem pokazała nagranie z synem, który, jak się okazuje, jest równie utalentowany jak jego rodzice. 

Z okazji jedenastych urodzin syna Antka, Edyta Pazura podzieliła się z fanami na Instagramie wyjątkowym filmikiem. Na nagraniu widać, jak jej pociecha z pasją gra na pianinie. Widać, że chłopiec ma wielką miłość do muzyki.

Nie da się ukryć, że talent Antka Pazury robi wrażenie. Jego umiejętności na pianinie okazały się zaskoczeniem nie tylko dla rodziców, ale i dla obserwujących profil Edyty na Instagramie, którzy nie szczędzili mu komplementów. Komentarze pełne słów uznania oraz życzenia szybko pojawiły się pod wspomnianym nagraniem,

"Wszystkiego najlepszego dla Antka. Zdolniacha",

"Niesamowite",

"Brawo za cudowny koncert" - pisali fani.

Edyta Pazura zawiedziona polskim szkolnictwem

Edyta Pazura nie kryje swojego zawodu polskim systemem nauczania. W ostatnim czasie udostępniła fanom możliwość zadawania jej pytań na Instagramie. Wśród wielu tematów, które poruszyła, szczególnie zwróciła uwagę na kwestię edukacji w Polsce.

Żona Cezarego Pazury wyznała, że kiedyś wierzyła, iż polski system nauczania jest bardzo dobry. Jednak własne doświadczenia związane z edukacją dzieci diametralnie zmieniły jej zdanie na ten temat. Aktorka uważa, że polska szkoła jest opresyjna i nie rozwija talentów dzieci. Dodatkowo podkreśliła, że brakuje w niej nauki tolerancji, szacunku, pracy w grupie czy sztuki przemawiania.

"Uważam, że ten system jest bardzo opresyjny, nierozwijający talentów dzieci, przez co one mają coraz więcej problemów psychicznych. Polska szkoła nie uczy tolerancji, szacunku, pracy w grupie, sztuki przemawiania, tylko wychowuje roboty nastawione na sukces" - napisała na Instagramie.

Edyta Pazura zdecydowała się na edukację swoich dzieci w europejskiej szkole. Twierdzi, że woli poświęcić swoje wakacje i przyjemności, aby móc opłacić im naukę. W swoim wpisie podkreśliła, jak ważna jest dla niej jakość edukacji swoich dzieci.

Edyta Pazura o polskim szkolnictwie
Edyta Pazura o polskim szkolnictwie
Źródło: Instagram @edyta_pazura

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości