Mama Roberta Lewandowskiego planuje ślub. Zdradziła, jak syn zareagował na jej partnera

Iwona Lewandowska
Iwona Lewandowska opowiedziała o relacjach syna z jej partnerem
Źródło: MWMEDIA
Iwona Lewandowska jest zakochana w Jacku Zwoniarskim. Mama Roberta Lewandowskiego planuje wziąć ślub. Po śmierci ukochanego męża i ojca piłkarza znów kocha i jest kochana. Iwona Lewandowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak jej dzieci zareagowały na nowego mężczyznę w rodzinie.

Ojcem Roberta Lewandowskiego był Krzysztof Lewandowski. Rodzice piłkarza przekazali mu sportowy gen. Tata uprawiał judo i grał w piłkę nożną w trzecioligowym Hutniku Warszawa, a matka była siatkarką pierwszoligowego AZS Warszawa oraz lekkoatletką. Po śmierci męża w 2005 roku Iwona Lewandowska przejęła ster w rodzinie. Robert Lewandowski wielokrotnie dziękował mamie za wsparcie, jakie okazuje mu przez całe życie. Matka i syn mają wyjątkową relację.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marysia Sadowska o reżyserii, mężu i rodzicach
Marysia Sadowska o reżyserii i rodzinie. Pracuje na planie z mężem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mama Roberta Lewandowskiego planuje ślub

Iwona Lewandowska zakochała się od pierwszego wejrzenia. Jej partnerem został rzeźbiarz Jacek Zwoniarski. Po roku znajomości mężczyzna pierwszy raz się jej oświadczył, po dwóch latach zrobił to ponownie, ale już w obecności rodziny. Para planuje ślub. Jednak Robert Lewandowski i jego starsza siostra Milena nie do końca wierzyli, że to poważna relacja.

"Skoro przez 16 lat nie znalazłam sobie tej drugiej połówki, to moje dzieci na początku patrzyły na to z przymrużeniem oka. Pomyślały sobie: No tak, mama jest energiczna, znalazła sobie lekkoducha, rzeźbiarza, pobawi się, pobawi… Ale już po pół roku dzieci zaczęły inaczej patrzeć. Tym bardziej że zbliżała się wigilia, byliśmy wszyscy razem i to spotkanie jeszcze bardziej nas scaliło z rodziną" - wyznała Iwona Lewandowska w "Vivie!".

Krystyna Pytlakowska zapytała teraz zakochanych, kiedy powiedzą sobie "tak". Jacek Zwoniarski wyznał, że dzieci Iwony Lewandowskiej mają zostać świadkami, więc trzeba dopasować termin do ich zobowiązań. Okazało się, że mężczyzna na początku nie miał pojęcia, że zakochał się w mamie słynnego piłkarza.

"Dopiero jej koleżanka Beata powiedziała mi o tym. A ja w życiu nie obejrzałem żadnego meczu piłkarskiego, nie wiedziałem nawet, gdzie Robert gra. Dopiero po spotkaniu Iwony sprawdziłem w internecie" - zwierzył się partner Iwony Lewandowskiej.

Iwona Lewandowska opowiedziała o relacjach syna z jej partnerem

Iwona Lewandowska opowiedziała, czy Robert i Milena Lewandowscy od razu zaakceptowali jej wybranka. Zdradziła, że syn chciał, aby sobie kogoś znalazła, a córka trochę mniej. Dlaczego? "Bo ja zajmuję się jej dziećmi. Na szczęście mają jeszcze drugą babcię" - odparła Iwona Lewandowska. Jacek Zwoniarski traktuje wnuki ukochanej jak swoje.

"Wnuczki nazywają mnie 'Jacek Placek'" - powiedział.

Pierwsze spotkanie partnera Iwony Lewandowskiej z jej synem odbyło się w Sopocie. Było to krótko po tym, jak piłkarz obronił pracę magisterską. Jacek Zwoniarski chciał mu wręczyć rzeźbę w prezencie. Jednak obawiali się paparazzi. Mężczyźni pierwszy raz mogli dłużej porozmawiać w Gdańsku, gdy spotkali się przed meczem.

"To była taka męska rozmowa, ja w ogóle się nie wtrącałam, nie wchodziłam im w słowo. Byłam bardzo z nich dumna, bo wymieniali się poglądami. Jacek zapytał Roberta, jak to jest, że on całe życie się uczy i ciągle ciekawi go coś nowego. Nie opowiada o swojej karierze, tylko słucha, co mówi rozmówca. Tak jak Jacek" - zwierzyła się Iwona Lewandowska.

Partner Iwony Lewandowskiej został przyjęty do rodziny. Spędził Wigilię nawet u mamy Anny Lewandowskiej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości