"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Źródło: Bartosz Krupa/TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się wziąć udział w nowym, emocjonującym reality show – "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Będzie to niezwykle ciężkie wyzwanie sportowe. Rękawicę gwieździe rzuciła szóstka mężczyzn. Siatkarz, influencer, aktor, pisarz, kierowca rajdowy, muzyk - czy któryś z nich okaże się lepszy od Małgorzaty Rozenek-Majdan? Ujawniono pierwsze trzy nazwiska.

Grafik Małgorzaty Rozenek-Majdan jest wypełniony po brzegi katorżniczymi treningami, wielogodzinnymi sesjami pływania czy biegu oraz, sprawdzającymi granice wytrzymałości, obozami sportowymi. To konieczne, aby móc się odpowiednio przygotować, nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim mentalnie, do sześciu ekstremalnych konkurencji w programie "Pokonaj mnie jeśli potrafisz". Sprawdź, kto rzucił jej wyzwanie!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o karierze w polityce. "Mam obowiązek..."
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" – o czym jest program?

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi poza własną strefę komfortu i ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Podejmując ekstremalne wyzwania rzucane jej przez mężczyzn, pokazuje swoje prawdziwe ja, "bez filtra".

Mierzy się ze swymi rywalami w wybranych przez nich dyscyplinach. Co ważne, zasadą jest, że zadania te są odległe od ich profesji czy rodzajów uprawianych sportów. Oboje mają więc równe szanse i tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do emocjonującego pojedynku.

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Źródło: fot. TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" – kim są rywale Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzacie Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie jeśli potrafisz" wyzwanie rzucili:

Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji.

Łukasz Kadziewicz 
Łukasz Kadziewicz 
Źródło: Bartosz Krupa/TVN

Piotr Głowacki - aktor filmowy, dubbingowy i teatralny. Laureat ORŁA, dwukrotnie nominowany do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Zagrał m.in. w filmach "Dom zły", "Sala samobójców”, Bogowie” czy „Mistrz”.

Piotr Głowacki
Piotr Głowacki
Źródło: TVN

Kajetan Kajetanowicz - najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Polski. Propagator bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kajetan Kajetanowicz
Kajetan Kajetanowicz
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" – kiedy emisja?

Czy Małgorzacie Rozenek-Majdan uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo? Odpowiedź już 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie jeśli potrafisz" będzie mogła liczyć na pomoc mentorek Joanny Jędrzejczyk i Zofii Szawernowskiej.

Zobacz galerię zdjęć z programu:

"Pokonaj mnie jeśli potrafisz"
"Pokonaj mnie jeśli potrafisz"
"Pokonaj mnie jeśli potrafisz"
"Pokonaj mnie jeśli potrafisz"
"Pokonaj mnie jeśli potrafisz"
+7
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości