Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak zaskoczyli fanów wpisem. "I tak zostaliśmy rodzicami"

"Prince Charming". Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak powiększyli rodzinę
"Prince Charming". Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak powiększyli rodzinę
Źródło: X-NEWS
"Prince Charming" różnił się od innych randkowych programów. Księciem, czyli głównym bohaterem był Jacek Jelonek. W finale wybrał Oliwera Kubiaka, z którym do dziś tworzy szczęśliwy związek. Panowie postanowili pójść krok dalej i podjęli ważną decyzję. "Zostaliśmy rodzicami" - napisali. Kim jest nowy członek ich rodziny?

Jacek Jelonek to pierwszy polski "Prince Charming". W show 13 mężczyzn walczyło o jego serce. Uczestnicy poznawali się lepiej w luksusowej willi i na randkach. Tylko Oliwerowi udało się nawiązać bliższą relację z Jackiem Jelonkiem. Panowie udowodnili, że narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Czy chcieliby kiedyś zostać rodzicami?

"Prince Charming". Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak powiększyli rodzinę

Jacek i Oliwer z "Prince Charming" chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Ich związek kwitnie, a więź między mężczyznami umacnia się z dnia na dzień. Panowie poznali swoje rodziny i wygląda na to, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Oliwer przeprowadził się dla ukochanego z Gdańska do Warszawy. Panowie nie ukrywali tego, że chcieliby tworzyć rodzinę. O dziecku jeszcze nie ma mowy, ale w pewnym sensie Jacek i Oliwer już zostali rodzicami. Kupili pieska, który wabi się Fluff.

"I tak po prostu zostaliśmy rodzicami... Te białe chmurki od samego początku skradły nasze serca i zanim w ogóle zaczęliśmy wyobrażać sobie życie z psiakiem, odbyliśmy niezliczoną ilość rozmówców na ten temat. Odtwarzaliśmy różne scenariusze, ale też szukaliśmy informacji, o tym, jak wygląda życie z małym Samoyedem. Mówi się, że jest to rasa wymagająca (i to fakt) jednak brak agresji oraz niesamowite pokłady miłości do ludzi finalnie nas przekonały" - napisali na Instagramie.

Panowie poważnie podeszli do nowej życiowej roli i już na etapie wybierania miejsca, w którym mogli kupić pieska, kierowali się przede wszystkim uczciwością hodowców, co podkreślili w internetowym wpisie. Pod wspólnym zdjęciem pary i ich pupila pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Czy Jacek i Oliwer chcieliby kiedyś mieć dziecko? Czytaj dalej.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

"Prince Charming". Jacek i Oliwer o dziecku w życiu par homoseksualnych

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Jacek Jelonek ma 35 lat. Oliwer jest od niego o 10 lat młodszy. Panowie w wielu wywiadach podkreślali, że chcieliby kiedyś wziąć ślub, ale na zaręczyny jest jeszcze za wcześnie. Za to otworzyli się na temat dzieci. Oboje stwierdzili, że to ogromny obowiązek w życiu każdego człowieka, niezależnie od orientacji seksualnej. Jednak pary homoseksualne mają w Polsce ogromne problemy z tym, aby mieć dziecko.

"Bycie rodzicem wiążę się z ogromną odpowiedzialnością i wydaje mi się, że trzeba naprawdę czuć, że jest się zdecydowanym na dziecko. W przypadku par homoseksualnych ta decyzja musi być jeszcze bardziej przemyślana. To dziecko może mieć problem z bycia dzieckiem pary homoseksualnej, przynajmniej u nas w kraju" - wyjaśnił Oliwer w rozmowie z Jastrząb Post.

Jacek Jelonek zgodził się ze słowami partnera i dodał, czego homoseksualny rodzic mógłby się w takiej sytuacji bać.

"Żeby mieć dziecko, zwłaszcza dla osób homoseksualnych, musisz czuć, że to jest na pewno ten moment. Że jesteś gotowy na to, że twoje otoczenie jest na to gotowe. Bo nie wiem, czy dziecko adoptowane teraz przez parę jednopłciową w Polsce miałoby łatwo. Chodzi mi o szkołę, o to, jak jest postrzegane. Wiemy, że dzieci potrafią być bezwzględne i okrutne. Wydaje mi się, że ten strach przed tym, co ono by przeżywało w szkole, jest większy niż chęć posiadania dziecka" - dodał Jacek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości