Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z dzieckiem. "Wykapana mamusia"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała dziecko

Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała pierwsze zdjęcie z nowym członkiem rodziny, który przyszedł na świat w sobotę, 30 lipca. Sądząc po komentarzach znajomych gwiazdy, jest to dziewczynka.

Aleksandra Żebrowska przez całą ciążę była bardzo aktywna w sieci. Publikowała humorystyczne wpisy, czym zjednała sobie serca internautów. Na jej instagramowym profilu nie mogło zatem zabraknąć zdjęcia z nowym członkiem rodziny.

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała dziecko

Dzień po narodzinach Aleksandra Żebrowska opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których nie tylko internauci, ale także inne gwiazdy, gratulowali świeżo upieczonej mamie. Aleksandra Żebrowska nie pokazała twarzy dziecka i była wyjątkowo oszczędna w słowach - zdjęcie opisała jedynie emotikoną serduszka.

Aleksandra Żebrowska nie napisała, jakiej płci jest jej najmłodsza pociecha, jednak sądząc po komentarzach znajomych gwiazdy i różowej czapeczce maluszka - jest to najprawdopodobniej dziewczynka.

"Cudowne jesteście!!!" - napisała Monika Olejnik.

"Ale czad!!!! Wielkie, wielkie graty! Od razu widać, że wykapana mamusia!" - dodał Wojciech Bojanowski.

"Gratulcje i heloł nowa człowieczko" - skomentowała Maria Konarowska.

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska o poronieniach

Aleksandra Żebrowska otwarcie opowiada o trudnych doświadczeniach - żona Michała Żebrowskiego kilkukrotnie poroniła. Kilka miesięcy temu będąc w stanie błogosławionym, podkreślała, że jest to ósma ciąża, a nie czwarta. Pierwszy raz swoją historię opisała niedługo przed narodzinami trzeciego dziecka, w 2020 roku. Opublikowała wówczas szczery wpis.

"Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. "Nieudane" ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości