Programy

Roksana Gac z "Projektu Lady" szczerze o ukochanej. Jak zareagowali rodzice? Planują ślub?

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Roksana Gac, Projekt Lady

Roksana Gac wygrała 2. edycję "Projektu Lady". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się ze światem swoim szczęściem: pokazała romantyczne zdjęcie ze swoją partnerką. Po coming oucie posypały się gratulacje ze strony internautów. A jak zareagowała na to jej rodzina? Czy planują ślub? Czy chciałyby mieć dzieci? Tylko nam opowiedziała o swoich planach.

Roksana Gac pochodzi ze Szczecina. Ogólnopolską popularność zyskała dzięki udziałowi w show TVN "Projekt Lady". Wygrała 2. edycję i zyskała nie tylko rozgłos, ale i sympatię internautów, którzy każdego dnia dopingowali ją, by wytrwała w swojej metamorfozie. Choć Roksana Gac nie zniknęła z show-biznesu na dobre, rzadko można spotkać ją na branżowych eventach. Skupiła się na sobie i jak się niedawno okazało - swojej pięknej partnerce. O tym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Projekt Lady". Roksana Gac o coming oucie. Jak zareagowali rodzice? Czy myślą o ślubie?

Roksana Gac w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że nie ukrywała orientacji przed rodzicami, bo... oni wiedzieli wcześniej od niej!

- Najbliżsi dowiedzieli się na samym początku, nigdy się przed nimi nie ukrywałam. Może to zabrzmi zabawnie, ale mama i tata wiedzieli chyba wcześniej ode mnie. Już w gimnazjum zapytali mnie, czy podobają mi się dziewczyny i nie mieli z tym tematem żadnego problemu - mówi wprost.

Była uczestniczka "Projektu Lady" zdradziła również, jak poznała swoją ukochaną.

- Poznałyśmy się na Tinderze, moja dziewczyna napisała do mnie, pytając, czy wolę górę, czy dół bułki. Ja wybieram dół, a ona górę, więc od początku mamy jasny podział w związku — mówi nam z uśmiechem.

Roksana Gac jest pewna swojej partnerki. Podkreśla, że chciałaby nie tylko wziąć ślub ze swoją partnerką, ale i założyć rodzinę.

- Jeśli byłybyśmy w Vegas, to już pewnie miałybyśmy obrączki na palcach. Rozmawiałyśmy o dzieciach i obie byśmy chciały założyć rodzinę, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"Źródło: co za tydzień

"Projekt Lady". Roksana Gac obala mity

W sieci wciąż można natknąć się na komentarze dotyczące związków jednopłciowych. Najczęściej pojawią się zarzuty, że "kobiety wiążą się z innymi kobietami, bo nie spotkały odpowiedniego mężczyzny" lub że "kobiety wiążą się z innymi kobietami, bo zostały skrzywdzone przez mężczyzn". Roksana Gac obala ten mit.

- Moja dziewczyna ostatnio przeczytała gdzieś, że "kobieta hetero to taka, która nie spotkała jeszcze odpowiedniej kobiety” (śmiech). Moim zdaniem zakochać się można w osobie bez względu na płeć. Miłość rządzi się swoimi prawami, a nasza jest jak z filmu, więc czego chcieć więcej? - żartuje była uczestniczka "Projekt Lady".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości