Wywiady

Patrycja Wieja z "Projekt Lady" martwi się o ukochanego-żołnierza. "Wiem jedynie, że mają być w gotowości"

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Patrycja Wieja martwi się o partnera, który jest żołnierzem

Była uczestniczka programu "Projekt Lady" wspiera Ukrainę. Patrycja Wieja zamieściła na Instagramie poruszające zdjęcie. Jej ukochany jest żołnierzem, który właśnie szkoli się, by wesprzeć Ukraińców w walce. Patrycja Wieja w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich obawach i uczuciach.

Partner uczestniczki "Projekt Lady" jest zawodowym żołnierzem. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz Patrycja Wieja zwróciła uwagę na to, jak ukraińscy żołnierze dzielnie bronią swojej ojczyzny.

Patrycja Wieja martwi się o partnera, który jest żołnierzem

- Jesteśmy bardzo przejęci tym, co się dzieje w Ukrainie. Polska zdaje egzamin i bardzo pomaga. Każdy robi to, co może. To niesamowite! Nie ma wątpliwości, że nasi wojskowi są pod wrażeniem waleczności ukraińskich żołnierzy. Ukraina wie, że jesteśmy z nimi i pomagamy, że nie są osamotnieni w obronie wolności nas wszystkich. Mój partner nie udziela mi większych informacji. W tym momencie przebywa na szkoleniu. Nie znam szczegółów, wiem jedynie, że mają być w gotowości by pomóc Ukrainie. Bardzo się martwię i nawet nie mogę sobie wyobrazić, co czują kobiety, które zostawiły swoich mężów, synów na Ukrainie. Muszą być bardzo silne! - podkreśliła Patrycja Wieja w rozmowie z nami.

- Osobiście od kilku dniu jestem pod kontrolą lekarzy. Jestem po poważnym urazie twarzy, który nabyłam podczas jednego z treningów. Czekam na decyzję odnośnie operacji/zabiegu. Ta sytuacja uniemożliwiła mi fizyczną pomoc, dlatego staram się pomóc inaczej! Wykorzystuję swoje zasięgi w social mediach i staram się udostępniać tylko zweryfikowane informacje! - dodała uczestniczka "Projektu Lady".

Co za tydzień: Sebastian Fabijański i Maffashion o malarstwie i wspólnym życiu
Co za tydzień: Sebastian Fabijański i Maffashion o malarstwie i wspólnym życiu

Uczestniczka "Projekt Lady" wspiera żołnierzy

Patrycja Wieja prowadzi dodatkowe konto na Instagramie, gdzie publikuje posty dotyczące jej relacji z partnerem-żołnierzem. W publikacjach podkreśla, że tworzą razem zgrany duet i wspierają się nawzajem. Zwraca również uwagę na to, jak kobiety muszą radzić sobie z rozłąką z mężczyznami, którzy pracują w różnych służbach.

- Radzę sobie, nie jest lekko, zawsze towarzyszy mi strach o bliską osobę. Jednak wiem, że mój partner jest dobry w tym co robi. Kocha swoją pracę, która daje mu poczucie satysfakcji, dzięki której się rozwija i robi dobrą robotę, żebyśmy wszyscy mogli czuć się bezpiecznie. Kiedy wraca wycieńczony, ale bardzo szczęśliwy, ja wiem, że dokonał najlepszego dla siebie wyboru. Podziwiam i inspiruję się tą siłą walki i nieustępliwością w działaniu. Mam swoją, pasję, firmę, projekty, którymi zajmuję się z taką samą pasją jak on - powiedziała Patrycja Wieja w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości