"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka Miezianko - kim jest uczestniczka nowej edycji?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestniczka Agnieszka
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka
Źródło: TVN/Player
Agnieszka Miezianko to uczestniczka nowego siódmego już sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Eksperci dobrali jej męża Kamila Borkowskiego. Co o niej wiemy?

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaszły ogromne zmiany, które były szokiem dla widzów. Do tej pory o tym, kto został dopasowany do siebie, dowiadywaliśmy się dopiero podczas ślubu. Tym razem było inaczej. Już w pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się, że pierwszą parą zostali Agnieszka i Kamil. Co wiemy o nowej uczestniczce programu?

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o nowym partnerze
Źródło: Co za Tydzień

Agnieszka Miezianko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - kim jest?

Agnieszka ma 29 lat i mieszka w Białymstoku. Pracuje w banku. Sama o sobie mówi, że jest "panią z okienka". Niedawno kupiła własne mieszkanie niedaleko mamy, aby móc często się widywać. Agnieszka ma za sobą kilka nieudanych związków — była okłamywana i oszukiwana. Za każdym razem starała się też dopasować do partnera. Do pełni szczęścia potrzeba jej tylko męża. Przychodząc do programu, nie miała żadnych preferencji, co do wyglądu swojego przyszłego męża.

Agnieszka Miezianko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - ślub z Kamilem

Agnieszka do ślubu założyła białą suknię z koronkową górą oraz tiulowym rozłożystym dołem. Panna młoda zdecydowała się na prosta fryzurę ślubną - spięła włosy w kok i ozdobiła go białym welonem. Podczas ceremonii była bardzo zdenerwowana. Dokładnie obejrzała swojego przyszłego męża, który bardzo jej się spodobał. Jego wygląd bardzo pozytywnie ją zaskoczył.

"Kiedy obejrzałam go już od góry do dołu, to pierwsze, co zwróciło moją uwagę, że mój mąż ma dwa różne kolory oczu. Nie chciałam nic sobie zakładać, bo nie miałam jakiegoś ideału wyglądu, ale jak zobaczyłam swojego męża, to pomyślałam: Wow, jest dobrze. Nie spodziewałam się, że będzie, aż tak pozytywnie" - powiedziała Agnieszka.

Także Kamil był zachwycony swoją żoną. Stwierdził po ślubie, że jest wypisz wymaluj dokładnie taka, jak sobie ją wyobraził.

"Jak zobaczyłem Agnieszkę, to pomyślałem sobie: czy eksperci wzięli mój opis idealnej kobiety i ją namalowali? - powiedział.

Także goście państwa młodych byli pod wrażeniem, jak dobrze zostali dopasowani pod względem wyglądu. Czy Agnieszka i Kamil stworzą ze sobą udany związek? Dowiemy się w następnych odcinkach programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil podczas ślubu
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil podczas ślubu
Źródło: TVN/Player

Agnieszka Miezianko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - Instagram

Agnieszka Miezianko prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @malamizii. Konto jest jednak prywatne, więc nie można zobaczyć, co publikuje.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21. 35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości