"Przez Atlantyk". Joanna Opozda pyta męża o obrączkę. Antek Królikowski szybko odpowiada

Joanna Opozda i Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk"
Joanna Opozda i Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk"
Źródło: Screen Player.pl/"Przez Atlantyk"
Za nami pierwszy odcinek programu "Przez Atlantyk". Jedną z gwiazd, które wzięły udział w nowym show telewizji TVN, jest Antek Królikowski. Widzowie zobaczyli jego czułe pożegnanie z Joanną Opozdą i ich dyskusję na temat noszenia obrączki. "Do tej pory jej nie masz?" - dopytywała męża aktorka.

"Przez Atlantyk" to nowy format telewizji TVN, który zadebiutował na antenie 2 marca. W programie wzięło udział sześcioro znanych osób: Maja Hirsch, Antek Królikowski, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr "Liroy" Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Gwiazdy wyruszyły w rejs przez ocean niewielkim jachtem żaglowym. Towarzyszyło im czterech członków ekipy produkcyjnej oraz dwóch kapitanów.

W pierwszym odcinku programu widzieliśmy, jak gwiazdy żegnają się ze swoimi rodzinami i szykują do wyruszenia w podróż, która swój finał będzie miała u wybrzeży Gwadelupy. Szczególne zainteresowanie widzów wzbudził Antek Królikowski, który w momencie kręcenia "Przez Atlantyk" był świeżo po ślubie z Joanną Opozdą.

Antek Królikowski chwalił się obrączką uczestnikom programu

Uczestnicy programu musieli wybrać ochmistrza drużyny. Gwiazdy zebrały się przy stole i obradowały, kto nim zostanie. Antek Królikowski zaapelował do kolegów:

"Musimy o to zadbać, żeby dziewczyny nie weszły nam na głowę. Oczywiście z zachowaniem zasad savoir-vivre'u, dżentelmeństwa itd." - instruował.

Chwilę później wyciągnął dłoń w kierunku kamery i zaczął się chwalić tym, co ma na palcu. Dodał:

"Ja was straszę moją obrączką od razu, także nawet nie próbujcie".

Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk" chwali się obrączką
Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk"
Antek Królikowski w programie "Przez Atlantyk" chwali się obrączką
Źródło: Screen Player.pl/"Przez Atlantyk"

Na te słowa od razu zareagowała Maja Hirsch. Aktorka stwierdziła, że jej kolega po fachu jest "oderwany od rzeczywistości".

"Antek, czy mogę cię uderzyć w trakcie programu?" - zażartowała.

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Antek Królikowski czule pożegnał się z Joanną Opozdą

Widzowie pierwszego odcinka "Przez Atlantyk" mogli zobaczyć też romantyczne pożegnanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, którzy na oczach kamer wymienili ze sobą czułości. W pewnym momencie żona aktorka zapytała go o obrączkę, której nie mogła znaleźć na jego dłoni. 

"Masz ją w ogóle? Czy do tej pory jej nie masz?" - pytała męża Joanna Opozda.

Antek Królikowski zaczął się tłumaczyć.

"Spokojnie, zaraz będę ją miał. Zostawiłem w kostiumie moją obrączkę. Zaraz zadzwonię do Jacka i ją odbieram" - wyjaśnił.

Joanna Opozda zaznaczyła, że będzie "miała oko" na Antka Królikowskiego. Po tych słowach para się pocałowała.

Antek Królikowski najwyraźniej miał jednak problem z pilnowaniem biżuterii podczas rejsu. W kolejnych ujęciach bowiem widać było, jak obrączka spada mu z palca i ląduje na deskach jachtu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Screen Player.pl/"Przez Atlantyk"

podziel się:

Pozostałe wiadomości