"Ślub od pierwszego wejrzenia". Które pary przetrwały w 7. sezonie? Kto się rozstał?

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Które pary przetrwały, a kto się rozstał?
Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Które pary przetrwały, a kto się rozstał?
Źródło: Player
W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy ostateczne decyzje par. Kto pozostał w małżeństwie, a kto się rozstał? Nie obyło się bez niespodzianek.

W najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, jak zakończył się program dla Agnieszki i Kamila oraz Doroty i Piotra, a także Patrycji i Adama. Finał okazał się wielkim zaskoczeniem dla widzów. Chyba nikt nie spodziewał się takiego zakończenia....

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski

Agnieszka i Kamil od początku przypadli sobie do gustu. Ich małżeństwo było zgodne. Doskonale się dogadywali, mieli podobne charaktery i zainteresowania. Dla Kamila Agnieszka postawiła zmienić całe swoje dotychczasowe życie. Wyprowadziła się z Białegostoku i zamieszkała jeszcze w trakcie trwania programu we Włocławku. Zaczęła także nową pracę.

Agnieszka i Kamil podczas spotkania z ekspertkami zdecydowali się pozostać w małżeństwie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil
Źródło: Player

Jeszcze podczas wizyty ekipy programu wszystko układało się między nimi bardzo dobrze. Jednak, kiedy oficjalnie zakończono nagrywanie eksperymentu, stało się coś, czego nikt nie podejrzewał.

"Zaledwie dwa tygodnie po naszym spotkaniu z parami sytuacja uległa zmianie. Pewnego dnia Kamil ogłosił Agnieszce, że nic do niej nie poczuł i chciałby się rozstać. Wyprowadził się z mieszkania, zostawiając je do dyspozycji Agnieszki, która musiała jeszcze chwilę pracować we Włocławku" - poinformował lektor, kiedy leciały już napisy końcowe.

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja Kulda i Adam Sak

Patrycja i Adam spodobali się sobie od początku, jednak po jakimś czasie Patrycja zaczęła się bardzo dystansować od Adama. Stwierdziła nawet, że niemal każde zachowanie męża jest w stanie wyprowadzić ją z równowagi. Krótka rozłąka sprawiła, że tęskniła za mężem. Adam od początku był zauroczony swoją żoną, ale ostrożny. Pod koniec programu Patrycja całkowicie zmieniła swoje nastawienie i wyglądała na zakochaną w Adamie.

Partycja i Adam podczas spotkania z ekspertkami zdecydowali się pozostać w małżeństwie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam
Źródło: Player

Po powrocie ekipy programu okazało się, że parze układa się bardzo dobrze. Adam planuje przeprowadzkę do Warszawy i podjęcie nowej pracy i będą mieszkać w mieszkaniu z siostrą Partycji.

Jednak po zakończeniu zdjęć do programu małżeństwo się rozpadło, o czym poinformował lektor na końcu:

"Adam mieszkał z Patrycją i jej siostrą, ale atmosfera między małżonkami gęstniała i Patrycja poprosiła Adama o wyprowadzenie się. Adam próbował wrócić do żony, ale Patrycja odmówiła".

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota Michalak i Piotr Sadowski

Małżeństwo Doroty i Piotra na początku wydawało się bardzo udane. Piotr nie ukrywał jednak, że jego priorytetem jest rodzina, którą chce szybko założyć. Przez cały program namawiał Dorotę na bliskość i wciąż wracał temat nienarodzonych jeszcze dzieci. Agresywne zachowanie Piotra w sklepie nieco odstraszyło Dorotę, ale nie zraziła się do męża i chciała kontynuować ich relację. Także Piotr chciał nadal poznawać żonę.

Dorota i Piotr podczas spotkania z ekspertkami zdecydowali się pozostać w małżeństwie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr
Źródło: Player

Niestety ostatecznie para nie była w stanie rozwiązać swoich problemów. Od początku mieli inne oczekiwania i wizję tego, jak powinna wyglądać ich relacja. Piotr miał w końcu dosyć i podjął decyzję o rozstaniu. Stwierdził też, że Dorota nie odwzajemnia jego uczuć. Ona z kolei chciała chodzić na randki i dalej się poznawać. Mąż uznał to za stratę czasu, bo chce jak najszybciej założyć rodzinę.

Na końcu odcinka lektor stwierdził jednak, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i ich relacja nie jest zakończona.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości