"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Justyna boi się, że choroba zniszczy jej małżeństwo

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Justyna boi się, że choroba zniszczy jej małżeństwo

W 7. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" Justyna zdobyła się na szczere wyznanie. Okazało się, że cierpi na chorobę, która wpływa na jej zachowanie. Przyznała, że boi się, że to schorzenie zrujnuje jej małżeństwo. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w programie.

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W 7. odcinku programu zobaczyliśmy, jak wygląda codzienne życie par. Uczestników odwiedzili także eksperci. Sprawdźcie, co się wydarzyło.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszczyński to para, która bardzo chce pracować nad swoim związkiem. Pierwsze skrzypce w tym związku odgrywa Justyna. Dziewczyna ma wybuchowy charakter. Ostatnio nie spodobało jej się, że Przemek spotykał się z kimś w czasie naboru do programu, oraz że długo imprezował i pił alkohol.

W 7. odcinku widzieliśmy codzienne życie małżonków. Zdaniem Justyny, jej mąż nie do końca angażuje się w relację. Kobiecie nie spodobało się też, że jej mąż powiedział kolegom, że nie skonsumowali jeszcze małżeństwa.

"Nie chcę być tutaj oszukana [...] Na nim mi zależy. Ja się boję, że to jest tak szybko i w ogóle, i że on nie jest tu w tym samym celu, co ja"- powiedziała przed kamerą.

Nie kryła, że boi się, że mąż może wcale nie chcieć miłości i partnerstwa, a darmowej promocji i przyszłości jako gwiazda Instagrama. Justyna ujawniła również, że cierpi na zespół policystycznych jajników (PCOS). To zaburzenie hormonalne, którego objawem jest m.in. huśtawka emocjonalna wywołana wahaniami hormonalnymi.

"Mam jamnika i to p-coś. Wiem, że to może mi rozwalić małżeństwo i ja wiem, że chcę walczyć o to" - wyznała Justyna.

"Ja jestem w stu procentach zaangażowany, chcę, aby nasze małżeństwo przetrwało. Zwykła ludzka rozmowa pomogła nam ten kryzys rozwiązać. Wydaje mi się, że to wzmocniło naszą relację" - wyznał z kolei Przemek.

Interweniowała także psycholog Magdalena Chorzewska. Rozmowa z nią pomogła parze pojąć błędy i przypomniała, że nie sposób zbudować zdrowej relacji bez szczerych rozmów i dozy zaufania, jak również wiary w słowa partnera. W rozmowie z pozostałymi specjalistami przyznała, że niepokoi ją symbioza partnerów i spodziewa się kolejnego kryzysu, gdy jedno z nich zacznie stawiać drugiemu granice.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Maciejowi Mikołajczakowi i Marcie Podbioł podróż poślubna upłynęła na wzajemnych pretensjach i uwagach. Marta próbowała dowiedzieć się jak najwięcej o życiu Macieja przed programem, ale jej mąż nie zadał jej ani jednego pytania odnośnie jej poprzednich relacji.

"Zero, ani jednego głupiego pytania typu 'A ty?'. On nie jest jakby zainteresowany ani mną, jaką ja jestem osobą, co lubię robić, czego nie lubię, ani Rysiem" - powiedziała.

Po podróży poślubnej para pojechała do Katowic, gdzie czekał jej dwuletni synek Rysio. Marta postanowiła nie spoufalać dziecka z mężem, bo nie jest pewna, czy ta relacja przetrwa.

"Nie chciałam Rysia angażować, bo nie jestem pewna co do przyszłości tej relacji i nie chciałam Rysiowi mącić w głowie, że tu ktoś z nami mieszka, zaraz nie mieszka" - stwierdziła uczestniczka.

Jak się okazało, Maciek szybko złapał kontakt z Rysiem.

"Spodobało mi się to" - przyznała Marta.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak Źródło: Player
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka?
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko sprawdzają, jak poradzą sobie w codziennym życiu. Marta chodzi do pracy, a Patryk na siłownię i zajmuje się domem. Niestety coś między nimi przestało grać. Psycholog pomógł im się dogadać. Marta uświadomiła sobie, że za bardzo bierze do siebie wszystkie gesty męża i analizuje je we własnej głowie. Postanowiła wprowadzić w życie wskazówki od psychologa i powściągnąć swój perfekcjonizm i chęć kontroli.

Także Patryk wziął do siebie uwagi psychologa. Jak wyjaśnił, nie jest zbyt chętny do rozmów o uczuciach, ale zależy mu na żonie i chce, by ich związek przetrwał, więc zmieni swoje przyzwyczajenia i krępujące Martę żarty.

Kobiecie nie podobało się też, że Patryk jest inny przed kamerami, a inny poza nimi. Mężczyzna postanowił bardziej okazywać bliskość także w obecności kamer.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko Źródło: TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości