Programy

Nowa edycja "ŚOPW" pełna zaskoczeń. Takich uczestników jeszcze nie było

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Samotna mama uczestniczką w programu

W pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy wszystkich uczestników. Kim są, skąd pochodzą, ile mają lat? Ich życiorysy zaskoczyły fanów produkcji.

W najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaszły spore zmiany. Do programu zgłosili się uczestnicy, jakich nie było w żadnym innym sezonie. Po raz pierwszy ślub z nieznajomym postanowiła wziąć Marta, która ma dwuletniego syna. W eksperymencie zobaczyliśmy także dwóch panów Macieja i Patryka, którzy byli już w związkach małżeńskich.

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milka to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Marta jest samodzielną mamą

Marta Podbioł ma 32 lata i pochodzi z Katowic. Jest mamą dwuletniego synka Rysia. Zgłosiła się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia", bo liczy na to, że znajdzie kogoś, kto pokocha zarówno ją, jak i jej syna. Jej postać wzbudziła dyskusję wśród fanów, którzy zaniepokoili się, jak sława mamy w programie wpłynie na jej synka. Nie zabrakło też osób, które życzą Marcie jak najlepiej i mają nadzieję, że ułoży jej się z przyszłym mężem.

Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Maciej i Patryk są uczestnikami po rozwodzie

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zobaczyliśmy także dwóch panów, którzy byli już w związkach małżeńskich. 37-letni Maciej Mikołajczak jest po rozwodzie, a jego małżeństwo nie trwało długo. Ceni sobie przebywanie w domu, mówi o sobie, że jest osobą bardzo rodzinną i z poczuciem humoru. Jest kierowcą ciężarówki i sporo czasu spędza w pracy.

37-letni Patryk Aniśko z byłą żoną był w związku przez 6 lat. Nic nie wskazywało na to, że się im nie układa. Nawet starali się o dziecko i kupili nowe mieszkanie. Jednak jego partnerka złożyła pozew o rozwód. Patryk mieszka z rodzicami, gdyż remontuje swoje nowe mieszkanie. Uczestnik programu pracuje w Niemczech jako operator wózka widłowego i pomaga tacie jako elektryk w szczecińskim szpitalu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości