"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Marcin przyjedzie do Kingi? Postawił jeden warunek

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
Źródło: Player
W 8. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dwie pary cieszyły się swoim towarzystwem i spotkaniami z bliskimi. Kornelia i Marek oraz Magda i Krzysiek lubią spędzać razem czas, czego nie mogą powiedzieć Kinga i Marcin. Po ostatniej kłótni dziewczyna wróciła do Gdańska, a jej mąż przyznał otwarcie, że nie ma ochoty jej tam odwiedzać.

Trzy ekspertki 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po wielu godzinach rozmów uznały, że trzy pary: Kornelia Musiał i Marek Różański, Krzysztof Żłótak i Magdalena Białas oraz Marcin i Kinga, mają szansę stworzyć udane małżeństwo. Jednak nie wszyscy czują się komfortowo w swoich związkach. Oto co wydarzyło się w 8. odcinku programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kornelia i Marek

Kornelia i Marek przybyli do Bydgoszczy, a ich odbiór z lotniska zorganizował tata Marka. Bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był widocznie zdenerwowany zbliżającym się spotkaniem z rodzicami, szczególnie ze względu na skomplikowaną relację z matką. Po przybyciu do domu czekał na nich bukiet róż, który okazał się być prezentem od babci Marka. Kornelia była oczarowana mieszkaniem męża, a szczególnie jego małą przyjaciółką — suczką o imieniu Bella. Marek podkreślił, że dla niego rodzina to teraz Kornelia i Bella.

Podczas pobytu w Bydgoszczy para kilkukrotnie spotkała się z rodziną Marka, a Kornelia zaczęła czuć się swobodnie wśród bliskich męża. To było ważne doświadczenie, które pomogło im zbliżyć się i lepiej zrozumieć relacje rodzinne Marka.

Spotkanie Kornelii z teściową przebiegło w miłej atmosferze, jednak mężczyzna miał obawy, czy serdeczne słowa kobiety były szczere. Kornelia zauważyła, że Marek ma trudną relację z matką, a przyczyną tego był widoczny dominujący charakter tej ostatniej. Marek wyjaśnił, że jego siostra celowo oddzieliła się od matki, aby skoncentrować się na własnej rodzinie. Mężczyzna podzielił się również tym, że często odczuwa emocjonalny szantaż ze strony matki, który sprawia, że czuje się przywiązany do niej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kornelia i Marek na spotkaniu z rodziną
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kornelia i Marek na spotkaniu z rodziną
Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin

Konflikt pomiędzy Marcinem i Kingą spowodował, że para zdecydowała się na odseparowanie od siebie na pewien czas. Niestety żadne z nich nie miało zamiaru wyciągać ręki w stronę pojednania. Marcin wyraził swoje uczucia w rozmowie z przyjacielem, mówiąc, że nie ma ochoty tłumaczyć całej sytuacji.

Małżeństwo miało zaplanowaną konsultację z ekspertką w Szczecinie, ale niestety Kingi już tam nie było. Spotkanie odbyło się w trybie wirtualnym, a ekspertka wyraziła życzenie, aby zobaczyć ich razem. Kinga skomentowała to, mówiąc, że nie warto nikogo do niczego zmuszać. Marcin nie podważył tego stwierdzenia.

Później wyznał, że stracił zaufanie do swojej żony, które dopiero zaczynało się odbudowywać. Wprost stwierdził, że widzi tylko 10 procent szans na to, że pojedzie do Gdańska. Później jednak wpadł na inny pomysł, który miał zapewnić mu komfort podczas spotkania z Kingą.

Następnego dnia ekspertka odwiedziła Kingę. Ta przyznała, że gdyby mogła, zachowałaby się inaczej, ale jednocześnie czuła, że Marcin wciąż jest zamknięty i nie otwiera swojego serca. Wyjaśniła, że powodem może być to, że mu się nie podoba lub nie przypał mu do gustu jej charakter.

Mężczyzna zadzwonił do żony niedługo potem i wyznał, że wiele rozmyślał o ich sytuacji. Wyraził chęć spotkania się osobiście, aby omówić sprawę twarzą w twarz. Początkowo Kinga była podekscytowana, ale kiedy dowiedziała się, jaki warunek postawił jej mąż, poczuła się lekko skonsternowana. Okazało się, że Marcin przyjedzie do Gdańska tylko jeśli wynajmie pokój w hotelu i nie będzie zmuszony zostawać u niej na noc.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin podczas rozmowy z ekspertką
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin podczas rozmowy z ekspertką
Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Magda i Krzysztof

Magdalena i Krzysztof zbliżyli się do siebie w sposób wyjątkowy. Ich wzajemna bliskość sprawiła, że czuli się wyjątkowo komfortowo w swoim towarzystwie, a nawet tęsknili za sobą, gdy byli oddzieleni. Młoda małżonka przyznała, że to właśnie wtedy rodziły się pierwsze zalążki uczucia, a para otwarcie wyrażała swoją czułość.

Krzysztof okazał się wyjątkowo troskliwym mężem, odwożąc Magdalenę do pracy i odbierając ją później, jednocześnie mając okazję poznać jej koleżanki z pracy. W pewnym momencie w ich wspólnym mieszkaniu rozpoczęła się niemalże epidemia śmiechu. Oboje popadli w tzw. głupawkę, a śmiech nie chciał ich opuścić. Wcześniej podczas konsultacji z ekspertką Krzysztof zdradził, że zakochał się w swojej żonie.

Krzysztof miał również okazję spotkać się z teściową, a po wspólnym obiedzie w restauracji był bardzo pozytywnie nastawiony. W rozmowie wyznał, że jest przyzwyczajony do obecności wielu kobiet w swojej rodzinie, co ułatwia mu nawiązywanie relacji z nimi. Co więcej, wyraził chęć rozmowy z teściową na osobności.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Magda i Krzysztof na spotkaniu z mamą Magdy
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Magda i Krzysztof na spotkaniu z mamą Magdy
Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – kiedy oglądać?

8. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" we wtorek o godz. 21.35 w TVN. Premierowe odcinki dostępne są w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości