Adam ze "ŚOPW" opowiedział o trudnej relacji z mamą. Poruszające słowa [TYLKO W CZT]

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą

Relacja Adama i Patrycji ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była dla widzów prawdziwą sinusoidą emocji. Niestety, choć oboje próbowali przekonać się do życia w małżeństwie, poróżniła ich codzienność. Adam w szczerym wywiadzie z Dagmarą Olszewską opowiedział, co zawdzięcza Patrycji i jak wygląda jego relacja z mamą.

Związek Adama i Patrycji zaczął się od łez. Choć uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobrowolnie zgłosiła się do programu, z trudnością stanęła na ślubnym kobiercu. Chwilę przed wejściem do budynku, w którym miała odbyć się ceremonia, spanikowała. Nie chciała przekroczyć progu sali. Mimo kiepskich początków internauci wierzyli w pojawiającą się pomiędzy Adamem i Patrycją chemię. Aż do czasu. Uczestniczka "ŚOPW" zaczęła narzekać na zachowania męża, co ostatecznie doprowadziło do ich rozstania.

Adam ze "ŚOPW" o relacji z mamą

W trakcie trwania programu internauci zauważyli coś jeszcze. Nie spodobał im się sposób, w jaki Adam zwracał się do własnej mamy. Uczestnik miał rzekomo odpowiadać na pytania w sposób agresywny i nieprzyjemny. W rozmowie z Dagmarą Olszewską mężczyzna opowiedział o relacji z rodzicem. Odniósł się do komentarzy fanów.

"Moja relacja z mamą, ale także relacja mojej siostry z mamą jest bardzo specyficzna z racji na to, że straciliśmy w bardzo młodym wieku tatę i mama się nami zajmowała. Z tego powodu też jej wiecznie w domu nie było, bo musiała sama nas utrzymać. Została z dwójką małych dzieci. Nie wywiązała się między nami jakaś mega więź, nie mamy bardzo bliskich relacji. Ja oczywiście to bardzo szanuję i im jestem starszy, tym bardziej doceniam, ile musiała poświęcić, żeby nas wychować. Nigdy się z tym wcześniej nie spotkałem, ale moja mama jest jedyną osobą w moim życiu, która potrafi mnie zirytować i zezłościć jednym zdaniem. Ale tak samo jest w drugą stronę. Myślę, że to przez to, że nie ma tej więzi między nami" - wyznał Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia"..

Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą
Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam ze "ŚOPW" zdradził, co zawdzięcza Patrycji

Adam Sak dodał, że Patrycja zwróciła mu uwagę na błędy, które popełnia. Dzięki temu może zadbać o poprawę relacji z mamą.

"Wiem, że czasami przesadzam. I to jest jedna z tych rzeczy, za którą mogę podziękować Patrycji. Moja relacja z mamą troszeczkę się poprawiła od czasu programu. Starałem się uświadomić swoją mamę, mam wrażenie, że to się udało. Rozmawialiśmy o rzeczach, które źle robiliśmy. Ogólnie jest między nami lepiej"- powiedział Adam w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są na Playerze. W serwisie można też oglądać australijską edycję eksperymentu. Jakie są różnice między programami? Sprawdźcie koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości