Programy

Adam ze "ŚOPW" zdradził, co u niego słychać. Czy jest szczęśliwy?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Co słychać u Adama ze "ŚOPW"?

Adam Sak był uczestnikiem 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jego żoną została Patrycja Kulda. Małżeństwo rozpadło się i nie mają teraz ze sobą żadnego kontaktu. Adam wrócił na Instagram i nawiązał kontakt ze swoimi obserwatorami. Zdradził, co teraz u niego słychać. Jedno z pytań dotyczyło związku Patrycji. Jak Adam skomentował życie prywatne byłej żony?

Adam Sak w momencie przystąpienia do eksperymentu miał 28 lat i mieszkał w Bełżycach niedaleko Lublina. Większość czasu spędzał ze swoją mamą, ponieważ stracił tatę, gdy miał pięć lat. Adam z zawodu jest kucharzem, jednak spełnia się w pracy kamieniarza. Czy mimo rozwodu czuje się szczęśliwy?

Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą
Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adak Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu

Adam marzył o tym, aby wreszcie się ustatkować i założyć rodzinę. Niestety jego fani wciąż czekają na to, aż znajdzie miłość życia i przedstawi ją w mediach społecznościowych. Ostatnio spore zamieszanie wywołało jego zdjęcie z pewną kobietą. Internauci od razu pomyśleli, że to jego dziewczyna. Uczestnik "ŚOPW" szybko wyjaśnił, że pozuje do zdjęcia z rodzoną siostrą. Fani zastanawiali się, dlaczego nie występowała w programie.

"Nie była na ślubie z braku wolnego od pracy" - Adam wyjaśnił im sprawę.

Adam Sak przez pewien czas nie był dostępny na Instagramie. Teraz bardzo chętnie odpowiada na pytania swoich obserwatorów. Fani chcieli wiedzieć, co u niego słychać i czy jest szczęśliwy. Mężczyzna jest optymistą i postrzega życie w myśl zasady: szklanka jest do połowy pełna. Zobaczcie poniżej, co odpisał internautom.

Życie jest zbyt krótkie i piękne na smutki, nawet jeśli czasem jest ciężko

Adam Sak ze "ŚOPW" odpowiada na pytania fanów Źródło: Instagram @official_balektv

Adam Sak reaguje na pytanie o związek byłej żony Patrycji

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chcieli poznać opinię Adama na temat związku jego byłej żony. Mężczyzna zachował milczenie w tej sprawie. Skomentował to krótko.

Każdy ma swoje życie i zajmuje się swoim. Nie moja sprawa

W sieci powstało zamieszanie, bo Patrycja nigdy nie pochwaliła się nowym partnerem. Jednak jakiś czas temu Agnieszka Miezianko zasiała w fanach ziarno niepewności. Opublikowała zdjęcia zastawionego stołu w jednym z mieszkań i napisała dwuznaczną wiadomość.

"Wieczór z najlepszymi. Ciekawostka na dziś. Od wczoraj Sebastian Leszczyński zamieszkał z Patrycją Kuldą. Oddałam w dobre ręce" - wyznała.

Gdy pojawiły się gratulacje dla rzekomych zakochanych, Agnieszka skorygowała informację.

"Sebastian jest tylko lokatorem i będą razem mieszkać" - dodała.

Adam ze "ŚOPW" o związku byłej żony Patrycji Źródło: Instagram @official_balektv

Poniżej Adam ze swoją siostrą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości