Programy

Patrycja ze "ŚOPW" zamieszkała z mężczyzną. To związek? Wiemy, jaka jest prawda

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Patrycja

Agnieszka Miezianko to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że Patrycja Kulda, która również brała udział w show, zamieszkała z jej przyjacielem. "Oddałam w dobre ręce" - napisała. Tylko nam wyjaśniła, o co naprawdę chodziło.

Agnieszka Miezianko i Patrycja Kulda zgłosiły się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na znalezienie prawdziwej miłości. Choć ich małżeństwa przetrwały program i pary zadeklarowały, że chcą kontynuować swoje relacje, jeszcze podczas napisów końcowych widzowie dowiedzieli się, że ostatecznie żaden związek nie okazał się udany. Tym bardziej wieść, że Patrycja Kulda zamieszkała z przyjacielem Agnieszki Miezianko, wprawiła w fanów formatu w osłupienie.

Patrycja Kulda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w związku? 

Patrycja Kulda jest jedną z nielicznych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które po zakończeniu emisji programu nie przeniosły swojej kariery w media społecznościowe. Na próżno szukać na Instagramie zdjęć z jej prywatnych wyjść ze znajomymi, randek czy pracy. W mediach zawrzało, gdy Agnieszka Miezianko opublikowała zdjęcia zastawionego stołu w jednym z mieszkań i napisała dwuznaczną wiadomość. 

"Wieczór z najlepszymi. Ciekawostka na dziś. Od wczoraj Sebastian Leszczyński zamieszkał z Patrycją Kuldą. Oddałam w dobre ręce" - wyznała. 

Pod postami uczestniczek w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy i gratulacji od fanów programu. W rozmowie z nami Agnieszka Miezianko wyznała czy to oznacza, że Patrycja Kulda jest zakochana. 

"Nie, Sebastian jest tylko lokatorem i będą razem mieszkać" - wyjaśniła. 

Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję? "Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam Sak o relacji z Patrycją po programie. Podał powód ich kłótni Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patrycja Kulda - życie prywatne i związek 

Patrycja Kulda w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" dała się poznać jako twardo stąpająca po ziemi osoba. Determinacja sprawiła, że nie wszystkim przypadło do gustu jej zachowanie i jeszcze podczas trwania emisji programu musiała zmierzyć się ze sporą falą krytyki. Uczestniczka show nie zdecydowała się na kontynuowanie swojej życiowej przygody w blasku fleszy i niemal całkowicie odcięła się od mediów społecznościowych. 

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Adam Sak, programowy mąż Patrycji, opowiedział o powodach rozstania.

- Decyzja o rozstaniu była jednostronna i właściwie nie było żadnej rozmowy poprzedzającej, że coś takiego może mieć miejsce. (...) Pamięć może mnie mylić, ale to chyba było ok. półtora, a może dwa miesiące po zakończeniu nagrań. Jeżeli chodzi o powód… Górę wzięło Patrycji nastawienie do życia. To, na jakim jest etapie i czego od życia chce i potrzebuje, co ja totalnie rozumiem. Przyszedł taki dzień, że irytowała ją sama moja obecność. Gdy widziała moje buty, że wróciłem z pracy, to już się złościła - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości