Agnieszka ze "ŚOPW" o powodach rozstania z Kamilem. "Myślałam, że żartuje. Zranił mnie" [TYLKO W CZT]

Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego się rozstali?
Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego się rozstali?
Źródło: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski zostali małżeństwem w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na początku w ich relacji wszystko układało się wzorowo. Para zamieszkała razem i poznawała swoich bliskich. Ostatecznie Kamil oznajmił żonie, że chce się rozstać. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Agnieszka opowiedziała o tym, jak czuła się, kiedy usłyszała, że to koniec. Co zapamięta z tej relacji?

Agnieszka i Kamil mieli piękny początek znajomości. Kamery zarejestrowały ich szczery uśmiech i błysk w oczach. Stres szybko zniknął z twarzy nowożeńców. Na weselu bawili się tak, jakby znali się całe życie. Ich rodziny również były zachwycone. Miesiąc eksperymentu był dla nich bardzo intensywny. Na końcowym spotkaniu z ekspertami ogłosili, że pragną zostać w małżeństwie i rozwijać związek. Po krótkim czasie Kamil oznajmił żonie, że nic do niej nie poczuł.

"ŚOPW". Agnieszka nie spodziewała się, że Kamil postanowi się rozstać

Agnieszka i Kamil zgodnie stwierdzili, że będą walczyć o swój związek. Po zakończeniu nagrywania show miało być lepiej, ale Kamil zmienił swoją decyzję. Jego żona nie spodziewała się takiego zwrotu akcji. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl Agnieszka zwierzyła się ze swoich uczuć po rozstaniu z Kamilem.

- Kiedy Kamil przyszedł i mi powiedział, że chce rozwodu, szczerze mówiąc — myślałam, że on żartuje. W ogóle się tego nie spodziewałam. Widziałam, że od paru dni chodzi struty, ale nie sądziłam, że to jest kwestia tego. Uważam, że to zostało źle rozegrane. Jeszcze w czasie trwania programu Kamil powiedział za dużo wielkich słów, które dawały poczucie, że jest dobrze. Po czym okazało się, że to, co padło, wcale nie jest prawdą. Przegadaliśmy już to. Kamil też jest świadomy tego, że mnie zranił. Mamy to już przepracowane - wyjaśnia.

Jeszcze w programie Agnieszka zwróciła uwagę na to, że Kamil zaczął się inaczej zachowywać, gdy ekipa filmowców opuściła jego mieszkanie. Uczestniczka była nim pozytywnie zaskoczona, ale zauważyła też, że nie powinien mówić jej "wielkich" słów, jeśli nie był pewien swojego uczucia. 

- Miałam wrażenie, że dystans do mnie przed kamerami był spowodowany tym, że nie wszystko wypada robić przed kamerą itd. Mimo tego, że całowaliśmy się przed milionem ludzi pięć godzin po poznaniu. Było więcej tej czułości, więcej uczuć. I tak jak powiedziałam, padło parę słów za dużo, których uważam, że nie powinno się mówić, jeśli się tego nie czuje. Stało się, ale uważam, że i tak wyszliśmy z tego na tyle dobrze, że potrafimy na siebie spojrzeć. 

Agnieszka ze "ŚOPW" o Kamilu. Czy wysyłał jej sprzeczne sygnały? "Widziałam, że od paru dni chodzi struty"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. Czy ma do niego żal?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Co teraz Agnieszka czuje do Kamila? Uczestniczka "ŚOPW" podsumowała swoją relację z mężem.

- Nie jest to relacja taka jak wcześniej, przyjaciółmi też nie będziemy. Ale dał mi trochę szczęścia, więc nie mogę nic złego na niego powiedzieć. Oczywiście, że mnie zranił i mógł to rozegrać inaczej, ale człowiek uczy się na błędach. Myślę, że oboje się dużo nauczyliśmy.

Agnieszka opowiedziała również o tym, jak naprawdę żyło jej się pod jednym dachem z Kamilem. Czy była zadowolona z ciągłego planowania dnia?

- Byłam taką osobą i dlatego się w tym odnajdywałam, bo też mam takie życie, że wszystko planuję. Mam swój kalendarzyk, zawsze muszę wszystko zapisywać [...] Więc to, że z Kamilem ciągle coś planowaliśmy, nie przeszkadzało mi. Chociaż później moje plany przestawały wychodzić, bo coś tam się sypało, więc Kamil musiał wszystko zaplanować. Ale to było moje życie i wtedy we Włocławku, mimo że wszędzie biegaliśmy, to ja i tak odpoczywałam, bo byłam na urlopie. Miałam cały dzień dla siebie, a dopiero wieczorem, jak Kamil wracał z pracy, to gdzieś tam biegaliśmy po znajomych. Dla mnie to i tak było wolniejsze życie niż na co dzień - tłumaczyła.

Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są na Playerze. W serwisie można też oglądać australijską edycję eksperymentu. Jakie są różnice między programami? Sprawdźcie koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"

podziel się:

Pozostałe wiadomości