Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" w szczerym wywiadzie. Zdradzili powody rozpadu małżeństwa

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
TVN
Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu pytań

Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski byli uczestnikami 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich związek nie przetrwał próby czasu, a szczegóły tego zaskakującego rozstania ciekawiły wszystkich widzów. Para wystąpiła niedawno w cyklu "Spowiedź rozwodników", w którym uczestnicy zdradzili kulisy małżeństwa.

Małżeństwo Agnieszki i Kamila było uznawane za jedno z najnudniejszych w historii "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para spędzała czas ze znajomymi, woziła rosół od domu do domu czy podwoziła rodzinę. Widzom nie przypadło do gustu zachowanie Agnieszki, która krytykowana była za zbyt szybkie wejście w rolę żony na pełen etat.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Agnieszka o szczerej rozmowie

Para zdecydowała się wziąć udział w odcinku "Spowiedź rozwodników", który został opublikowany na profilu stacji TVN w serwisie YouTube. Małżonkowie zadawali sobie wzajemnie pytania i starali się na nie odpowiadać. Pierwsze z nich dotyczyło powód, które sprawiły, że związek się nie udał. Kamil przyznał, nie pierwszy raz zresztą, że z jego strony nie pojawiło się żadne uczucie. Traktował Agnieszkę jak przyjaciółką, co w pewnym momencie stało się murem nie do przejścia. Wtedy zdecydował się na rozstanie. Jak na to pytanie odpowiedziała Agnieszka?

"Za szybko wskoczyliśmy w takie stare dobre małżeństwo, pominęliśmy kompletnie ten okres randek i poznawania siebie. Ta gra, którą znaleźliśmy przy mojej wyprowadzce, to była najdłuższa nasza rozmowa o nas, o naszych potrzebach" - przyznała.

Okazuje się, że gra planszowa stała się pretekstem do pierwszej tak długiej rozmowy o uczuciach. Zadziwiające, że odbyła się ona dopiero w trakcie wyprowadzki Agnieszki z mieszkania Kamila.

Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej:

Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia. Agnieszka i Kamil

Agnieszka i Kamil byli jedną z par stworzonych w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy od początku przypadli sobie do gustu na tyle, że już podczas wesela czuli się jak starzy dobrzy znajomi. Szybko weszli w małżeńskie buty, a wspólny miesiąc poświęcili na nieustanne odwiedziny, przyjęcia i biesiady. Poświęcali czas wszystkim, tylko nie sobie. Widzów zaskoczyła decyzja Agnieszki o zmianie punktu, w którym pracowała i przeprowadzce do Kamila. Kobieta mocno zaangażowała się w relację, w przeciwieństwie do Kamila, od którego bił zauważalny dystans. Choć para zdecydowała się kontynuować związek po programie, a nawet mieszkała razem w trakcie ponownej wizyty kamer, niedługo później Kamil poinformował żonę o chęci rozstania. To zaskoczyło Agnieszkę, która nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Aktualnie para jest w trakcie rozwodu, a uczestniczka znalazła nowego partnera.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN/https://www.youtube.com/watch?v=BAJQhvdkSpU

Pozostałe wiadomości