Agnieszka i Wojtek wyjechali w podróż poślubną. Zdjęcia zapierają dech w piersiach

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik wzięli drugi ślub
Źródło: Fragment "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik wyjechali w podróż poślubną. Para w towarzystwie córeczki zwiedza Stany Zjednoczone, co skrzętnie relacjonują za pomocą Instagrama. Zakochani opublikowali romantyczne zdjęcie na tle panoramy Nowego Jorku.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik to uczestnicy 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para od razu stworzyła zgrany związek i do dziś jest uznawana za jedną z najlepiej dopasowanych w historii programu. Zakochani nie dość, że doczekali się wspólnego dziecka, to jeszcze niedawno po raz drugi stanęli na ślubnym kobiercu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik wyjechali w podróż poślubną

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik cieszą się swoim rodzinnym szczęściem po wzięciu drugiego ślubu w ich życiu, tym razem kościelnego. Małżonkowie przez pewien czas po ceremonii spędzali chwile w towarzystwie najbliższej rodziny i chwilowo ograniczyli swoją aktywność w mediach społecznościowych.

Pod koniec czerwca zakochani w towarzystwie córeczki wyjechali na wymarzoną podróż po Stanach Zjednoczonych. Para zwiedza obecnie Nowy Jork: odwiedzili już muzeum klocków Lego, a także zwiedzili najważniejsze zabytki. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia na tle panoramy miasta przy słynnej rzece Hudson.

Nie da się ukryć, że małżonkowie wręcz promienieją i widać, że są bardzo szczęśliwi. Warto przypomnieć, że powiedzenie sobie "tak" przed obliczem Boga, było ich największym marzeniem.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik pojechali do USA
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik pojechali do USA
Źródło: screen ig

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik wzięli drugi ślub

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik pobrali się w 2019 roku przy okazji nagrań do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para wzięła ślub cywilny i wyprawiła niewielkie wesele, które zostało zaaranżowane na potrzeby programu. Jakiś czas temu małżonkowie przyznali, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz, jednak tym razem podczas ceremonii organizowanej na ich własnych zasadach.

"Słyszycie to cykanie? Czas zacząć odliczanie… Nasz wielki dzień przed nami. Dzisiaj byliśmy u naszego ojca, który będzie udzielał nam ślubu i spisywaliśmy protokół ślubny. Rozmowa z nim sprawdziła, że doszło do nas, ile tak naprawdę zostało dni do tego ważnego dnia" - pisała na Instagramie Agnieszka Łyczakowska.

Jak zapowiedzieli, tak też zrobili. Małżeństwo powiedziało sobie sakramentalne "tak" w czerwcu w niewielkim kościółku w polskich górach w miejscowości Zawoja, która graniczy ze Słowacją. Na weselu pojawili się między innymi: Joanna Lazar, Agata Stankowska, Martyna Końca, Iga Śmiechowicz, Jacek Wojciechowski i Kamil Borkowski. Agnieszka Łyczakowska tuż po ślubie opublikowała na Instagramie zapowiedź filmu weselnego. Możemy na nim zobaczyć przygotowania uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do ich wielkiego dnia, a także mszę w kościele, czy późniejszą imprezę.

"Spotkali się oni w programie 'Ślub od pierwszego wejrzenia' i od tego momentu ich historia była napełniona emocjami, namiętnością i pięknymi chwilami. Teraz kiedy przeglądam materiał filmowy, jestem przekonany, że Agnieszka i Wojtek mają przed sobą wspaniałą przyszłość. Ten krótki trailer jest jednym ze sposobów, aby zatrzymać te piękne chwile na zawsze i dzielić się nimi z najbliższymi. Reszta już niebawem…" - czytamy w opisie autora filmu ślubnego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Fragment "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

podziel się:

Pozostałe wiadomości