Programy

Aneta ze "ŚOPW" o planach zawodowych. Jaki ma pomysł na siebie? [TYLKO w CZT]

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o powrocie do zawodu

Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pracowała jako trenerka personalna. Okazało się, że ciąża i urodzenie synka nie kolidowały z tym, aby mogła nadal kontynuować treningi z podopiecznymi. Aneta powiedziała, co zamierza dalej robić ze swoim rozwojem zawodowym. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl żona Roberta próbowała powstrzymać łzy. Zobaczcie, co ją tak wzruszyło.

Aneta Żuchowska stawia na aktywność fizyczną i zdrowe żywienie. Uczestniczka show zaszła w ciążę, ale nie zmieniła radykalnie swojego życia. Oczywiście z singielki bardzo szybko stała się żoną i matką, ale postanowiła nie zatracić w tym wszystkim samej siebie. Co dalej z jej rozwojem zawodowym?

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o pracy trenerki personalnej. Czy jeszcze do tego wróci?

Okazało się, że Aneta nigdy nie przerwała swojej zawodowej aktywności. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską przyznała, że ciąża i urodzenie dziecka nie przeszkadza jej w trenowaniu innych.

- Ja spotykałam się z klientami 1:1, później zostały treningi online, bo nie było mnie już w Warszawie, które do ostatniego dnia ciąży prowadziłam. Ja tylko mówiłam, więc to nie był żaden problem. I tak samo zamierzam prowadzić teraz.

Okazało się, że klientka Anety czekała na nią, bo myślała, że potrzebuje czasu na dojście do siebie po ciąży. Żona Roberta była tym zdziwiona i oznajmiła, że właściwie mogła zacząć pracę z podopiecznymi już dzień po powrocie ze szpitala. Aneta wraca do pracy pełną parą. Czy przeobrazi swoją pracę w biznes?

- Mogłabym to przeobrazić w coś większego to moje bycie trenerem. Nie mam zamiaru tego robić, nie mam tego w planach. Wystarczą mi już te dodatkowe rzeczy, które wokół się dzieją. Wbrew tym, którzy bardzo chcieli, abym może w tym kierunku poszła, coś większego zrobiła, szczerze nie. Dla mnie numerem jeden jest dom i rodzina.

Obejrzyj wideo. Aneta musiała powstrzymać łzy. Co ją tak wzruszyło?

Aneta Żuchowska o rozwoju i powrocie do zawodu. Do ostatniego dnia ciąży trenowała klientów
Aneta Żuchowska o rozwoju i powrocie do zawodu. Do ostatniego dnia ciąży trenowała klientów Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sylwetka Anety Żuchowskiej w ciąży. Jak wróciła do dawnej figury?

Aneta po porodzie bardzo szybko wróciła do swojej perfekcyjnej figury. W czasie ciąży nie tylko trenowała innych, ale i sama wykonywała pewne ćwiczenia, a nawet biegała. Niektóre internautki zarzucały jej, że to nie przystoi. Jednak uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przejmowała się negatywnymi komentarzami. Została inspiracją dla wielu kobiet. W tej chwili na Instagramie obserwuje ją ponad 180 tys. osób. W dniu swoich 32. urodzin napisała, że jest wdzięczna za wszystko, co się jej przytrafiło.

"Z tym, co dziś mam, nawet nie śmiałabym prosić o więcej. Jak powiedziała moja przyjaciółka — niech to szczęście po prostu trwa. Zatem w moje urodziny to Wam wszystkim chciałabym życzyć. Dużo miłości oraz szczęścia, bo reszta sama potem przychodzi" - napisała.

A tak wyglądała Aneta trzy tygodnie po porodzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @anet.zuchowska

Pozostałe wiadomości