Programy

Aneta ze "ŚOPW" o tym, jak dziecko zmieniło jej małżeństwo. "Nie potrzebujemy czasu dla siebie"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami.

Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to zorganizowana i pewna siebie mama. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Znajomi ostrzegali ją, że jej życie może się drastycznie zmienić po urodzeniu dziecka. A jak jest naprawdę? Żona Roberta zdradziła, jak synek wpłynął na ich małżeństwo.

Aneta i Robert są szczęśliwą parą. W ich przypadku eksperyment w programie okazał się strzałem w dziesiątkę. Para nie tylko od razu się polubiła, ale było widać też między nimi chemię. Co ważniejsze, ich związek przetrwał, gdy zmagali się z codziennością. Owocem ich szczerej miłości jest synek Mieszko.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o podejściu do macierzyństwa

W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl Aneta Żuchowska zastanawiała się, co zmieniło się w jej życiu po urodzeniu synka. Kobieta bardzo marzyła o roli matki. Czy coś ją przerosło?

- Tak naprawdę Mieszko niewiele zmienił. Nie wiem, czy to dlatego, że tak bardzo o tym marzyliśmy. Nie miałam wcześniej jakiegoś mocno imprezowego życia, więc u mnie wiele się nie zmieniło. Nadal robię to, co robiłam. Żyję, jak żyłam. Tylko jest jeszcze jeden obowiązek. Jestem też taką osobą, która potrafi wykonywać wiele zadań naraz. Więc Mieszko nie sprawił mi problemu, że nie mam na coś czasu, że jest ciężej — powiedziała.

Sprawdźcie w naszym wideo, co Aneta miała na myśli, mówiąc, że teraz nie potrzebują z Robertem czasu dla siebie.

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta i Robert Żuchowscy. Jak wygląda ich życie po programie? Gdzie mieszkają?

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku byli bardzo zaangażowani w swoją relację. Aneta twierdziła w programie, że bardzo chętnie przeprowadzi się do męża z Warszawy do Strzelna. Jak się późnej okazało — dotrzymała obietnicy. Kobiecie marzy się teraz przeprowadzka na wieś. Niestety pojawiły się komplikacje.

Aneta i Robert marzą o kolejnym dziecku. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl żona Roberta zdradziła, kiedy możemy spodziewać się jej drugiej ciąży. Wiemy też, jak młody ojciec poradził sobie ze swoimi obowiązkami. Robert opisał przebieg porodu. Czym stresował się najbardziej? Szczegóły tutaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/anet.zuchowska

Pozostałe wiadomości