Krzysztof i Paulina ze "ŚOPW" wrócili do siebie? Wiemy, co z rozwodem [TYLKO W CZT]

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy pokonali kryzys?

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza wzięli udział w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pomimo wielu burzliwych dyskusji w czasie trwania programu postanowili zostać w małżeństwie, a owocem ich związku jest syn Jan. Para przechodziła wiele kryzysów, aż w końcu postanowiła wziąć rozwód. Wielkie zdziwienie wywołało więc ich wspólne najnowsze zdjęcie. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśnił, co ich łączy i czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę.

Między małżonkami zgrzytało już w programie. Odmienne charaktery dały o sobie znać. Jednak połączyło ich uczucie, które zadecydowało o tym, że postanowili kontynuować eksperyment. Po wielu próbach ratowania swojego związku w końcu odpuścili. Tak było jeszcze kilka tygodni temu... Jak teraz wyglądają ich relacje?

Krzysztof ze "ŚOPW" pokazał zdjęcie z Pauliną. Co jest między nimi?

Krzysztof przez dłuższy czas prowadził biznes w Holandii, który zawiesił ze względu na brak czasu. Mężczyzna był w rozjazdach, co nie sprzyjało budowaniu relacji z dzieckiem. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chce poświęcić teraz więcej czasu na opiekę nad synem. Na początku jego relacja z byłą partnerką nie pozwalała mu na częste kontakty z dzieckiem. Teraz jest zupełnie inaczej.

"Jest znacznie lepiej i nasze relacje się poprawiły. Dbamy o to, aby nasz synek Jasio był szczęśliwy i nie odczuwał problemu pomiędzy nami" - poinformował w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.

Dowodem na poprawę w ich relacji jest zdjęcie, które Krzysztof zamieścił na Instagramie. Widać na nim jego żonę i synka. Czy telewizyjna para planuje do siebie wrócić? Były uczestnik show opowiedział, co jest między nimi.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czy Krzysztof i Paulina ze "ŚOPW" są po rozwodzie? Dali sobie jeszcze jedną szansę?

Zapytaliśmy Krzysztofa, czy wspólne zdjęcie z żoną i synkiem może oznaczać, że para postanowiła zawalczyć o swój związek i do siebie wrócić. Mężczyzna wyjaśnił, na czym mu teraz zależy.

"Jesteśmy na stopie przyjacielskiej, a co dalej — życie pokaże. W obecnej chwili zależy nam na czasie poświęconym dla synka. Dlatego, jeśli gdzieś wyjeżdżamy, to wspólnie i wspólnie zajmujemy się synkiem" - wyjaśnił.

Co z życiem uczuciowym Krzysztofa? Czy jest miejsce na miłość?

"Pozostaję sam od dłuższego czas. Skupiam się jedynie na sprawach związanych z synkiem. Naprawdę nie wiem, jak się to ułoży w naszej relacji. Jesteśmy jeszcze przed sprawą rozwodową. Na pewno byłoby dobrze to wszystko rozwiązać i tworzyć szczęśliwą rodzinę [...] Jeśli będzie taka możliwość, aby wszystko załagodzić, to jest cień szansy na to, abyśmy byli szczęśliwą rodziną" - dodał w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Pozostałe wiadomości