Anita ze "ŚOPW" pokazała dom po remoncie. "Raz dostałam prawie zawału"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urządzają nowy dom. Jakiś czas temu uczestniczka show dała znać, że wraz z rodziną musiała wyprowadzić się z mieszkania. Problem był poważny. Teraz małżeństwo może odetchnąć z ulgą w nowym miejscu. Anita pokazała wnętrze salonu.

Anita i Adrian byli bohaterami 3. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W marcu świętowali 5. rocznicę ślubu. Para wychowuje dwójkę dzieci i obecnie przeprowadza remont w nowym miejscu zamieszkania. Anita pochwaliła się właśnie zdjęciami imponującego salonu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urządzają nowy dom

W lutym Anita zamieściła na Instagramie zagadkową wiadomość. Zapowiedziała poważne zmiany w życiu całej rodziny. W rozmowie z naszym serwisie zdradziła, że czeka ją nagła przeprowadzka.

Niestety mamy dość niewiele czasu na znalezienie nowego domu. W tym momencie nic jeszcze nie wiadomo - szukamy. Bardzo lubiliśmy to mieszkanie, ale zostanie tu, jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nie chcę mówić o szczegółach, na pewno lepiej będzie się to wspominać już z nowego miejsca - wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Pod koniec marca małżeństwo wraz z dziećmi szykowało się już do zmiany miejsca. Mimo zmęczenia byli szczęśliwi, że święta wielkanocne spędzą już w wymarzonym domu z ogrodem. Anita Szydłowska pokazała później zdjęcia metamorfozy dziecięcych pokoi. Królestwo córeczki zdobią elementy związane z morzem i plażą, a w pokoju synka dominuje motyw wyścigów.

Anita i Adrian mają sentyment do poprzedniego mieszkania, bo tam ich dzieci stawiały pierwsze kroki. Para urządzała tam przyjęcia i święta. Rodzina zżyła się z otoczeniem. Anita podkreśla, że dom to bliscy i to jest dla niej najważniejsze. W najnowszej publikacji na Instagramie pokazała salon. Zdradziła, co jej dzieci zrobiły po kupnie nowej kanapy.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała salon w nowym domu

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogą pochwalić się sporą przestrzenią w nowym domu, którą stopniowo gospodarują. Po pokojach dzieci przyszedł czas na salon, czyli pomieszczenie, w którym będą spędzać mnóstwo czasu. To miejsce spotkań również z gośćmi, dlatego małżeństwo zdecydowało się kupić ogromną sofę. Anita pokazała na Instagramie zdjęcia z rodziną, która przetestowała mebel. Uczestniczka show zdradziła, że pierwotnie kanapa miała być w kolorze błękitu.

"Wysyłam mężowi filmiki i zdjęcia, skupiając się na palecie niebieskiego, ale gdzieś w tyle mignął ten nieoczywisty kolor różu. Adrian stwierdził, że tylko ten i żaden inny. W końcu prawdziwy mężczyzna różu się nie boi! Po czasie nie wyobrażam sobie innego i jesteśmy super zadowoleni z wyboru! Materiał też już przeszedł pierwsze próby" - relacjonowała Anita na Instagramie i opowiedziała, co zrobiły później jej pociechy.

Raz dostałam prawie zawału. Dzieci wpadły na pomysł, by ozdobić go niebieskim pisakiem. Na szczęście okazało się, że wszystko zeszło szmatką z wodą

Wygląda na to, że kanapę mieli okazję przetestować też inni uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - przyjaciele Anity i Adriana. Anna Wróbel potwierdziła, że sofa jest bardzo wygodna i pomieściła 10 osób. "A i na dywanie wygodnie się spało" - zażartowała. Na co Marcin Wichrowski odpisał: "na dywanie chyba ktoś inny spał". Anita ukróciła wymianę zdań: "proszę bez relacji" - zażartowała na koniec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości