Anita ze "ŚOPW" o problemie wielu rodziców. "Czuję pewien absurd tej sytuacji"

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniają miejsce zamieszkania
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapowiedziała duże zmiany
Źródło: x-news
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak są jedną z najpopularniejszych par, którym udało się stworzyć szczęśliwy związek dzięki programowi. Od finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z ich udziałem minęło jednak kilka lat, a para doczekała się dwójki dzieci. Niedawno Anita podzieliła się z internautami problemami związanymi z edukacją pociech.

Anita i Adrian byli bohaterami 3. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Są jedną z zaledwie kilku par, którym udało się przetrwać nie tylko eksperyment, ale również powrót do często wymagającej poświęceń rzeczywistości. Małżonkowie pokonali jednak ewentualne trudności, doczekali się dwójki dzieci i niedawno świętowali rocznicę. Oboje chętnie opowiadają o rodzinnej codzienności, która nie zawsze jest usłana różami.

Przeczytaj też: Adrian ze "ŚOPW" świętował 5. rocznicę ślubu. Stylizacja Anity wzbudziła zachwyt

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SOPW_JACEKEWELINA_SLUBDZIECI
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita żali się na publiczne przedszkole

Anita i Adrian dzięki udziałowi w programie wygrali nie tylko miłość. Małżonkowie zyskali rozpoznawalność, co pozwoliło im rozpocząć działalność w mediach społecznościowych. Oboje cieszę się tam popularnością - szczególnie Anita, której profil w serwisie Instagram obserwuje przeszło 253 tys. internautów. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uwielbiają dzielić się z fanami relacjami z podróży oraz chętnie celebrują z nimi ważne wydarzenia. Jednak nie zawsze publikują jedynie pozytywne treści. Niedawno Anita podzieliła się trudnościami, z którymi rodzina musiała się zmierzyć.

Zobacz: Anita ze "ŚOPW" pokazała, jak wyglądała przed programem. Metamorfoza robi wrażenie

Para chciała zapisać dzieci do publicznego przedszkola. Anita na InstaStories poinformowała, że podczas składania papierów pracownicy placówki od razu przekazali jej, że ich pociechy nie mają szans.

"Czuję pewien absurd tej sytuacji, ponieważ każde dziecko ma prawo do skorzystania z publicznej edukacji przedszkolnej. Co więcej, placówka powinna się znajdować nie więcej niż 3 km od mieszkania. Według mnie to też bardzo ważne, żeby zapewnić dzieciom rozwój w grupie, kontakty rówieśnicze" - powiedziała.

Przykry incydent stał się punktem wyjścia do wspominek. Anita wróciła pamięcią do swoich czasów przedszkolnych.

"Było może 100 metrów od mojego domu, miało duże podwórko z placem zabaw. Była rytmika przy pianinie, leżakowanie i dużo zabawy" - dodała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian świętują rocznicę ślubu

Aż trudno uwierzyć, że od realizacji sezonu z udziałem Anity i Adriana minęło 5 lat. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili uczcić to w wyjątkowy sposób. Co ciekawe, jeszcze niedawno fani spekulowali, jakoby para się rozstała. Wówczas małżonkowie rzadko pozowali do wspólnych zdjęć, a fani nie mogli dostrzec obrączek na palcach. Choć oboje przez dłuższy czas nie odnosili się do plotek, w końcu przerwali milczenie.

"Jak widać, właśnie spędzamy wspaniały czas razem na wakacjach. Nigdy nie komentowaliśmy tych doniesień, bo nie chcieliśmy jeszcze mocniej brnąć w ten temat. Każdy ma swoje życie i obowiązki, w okresie jesiennym też wiele spraw zawodowych, dlatego spędzaliśmy mniej czasu razem, ale teraz udaje nam się wszystko nadrobić" - powiedziała Anita w rozmowie z Plejadą. Fani mogli zatem odetchnąć z ulgą i podziwiać, jak ulubiona para świętuje rocznicę ślubu. Anita i Adrian udali się w rejs statkiem wycieczkowym, gdzie spotkali inną parę ze "Ślubu" - Anitę i Roberta. Jednym z przystanków podczas wycieczki były Włochy. Małżonkowie postanowili zrealizować niezwykłą sesję zdjęciową.

"Szczęśliwi czasu nie liczą, nie bez powodu używa się tego powiedzenia. Wielokrotnie się o tym przekonywałem i tym razem również. 17.03.2023 oznacza tylko jedno ! Dziś stuknęło nam 5 lat, kiedy to dwoje obcych sobie osób postanowiło odmienić swoje życie i wejść 'all in' w szalony pomysł, ale ze słuszną ideą na udany związek i miłość" - napisał Adrian.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości