Anita Szydłowska pokazała, jak świętuje 34. urodziny. Podjęła spontaniczną decyzję

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: X-NEWS
Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje właśnie swoje 34. urodziny. Z tej okazji celebrytka zabrała męża i dzieci daleko od polskiego, zimowego klimatu. Cała rodzina obecnie wypoczywa pod palmami i korzysta ze słońca.

Anita Szydłowska to uczestniczka 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta poznała w programie miłość swojego życia, Adriana Szymaniaka, który został jej mężem. Para od początku świetnie się dogadywała, a fani nie mieli wątpliwości, że ich związek przetrwa próbę czasu. Tak się też stało, małżonkowie stworzyli prawdziwą rodzinę i doczekali się dwójki dzieci.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_WIENIAWA_URODZINY
Julia Wieniawa o 25. urodzinach. Podsumowała dotychczasową karierę
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny

Anita Szydłowska skończyła 34 lata. Z tej okazji celebrytka pochwaliła się tym, jak spędza ten wyjątkowy czas. Okazało się bowiem, że uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęła spontaniczną decyzję i z całą rodziną wyjechała na słoneczny Cypr.

Jubilatka pochwaliła się zdjęciem z okolicznościowymi balonami, mężem i dziećmi na Instagramie. Widać, że Anita Szydłowska i jej najbliżsi bawią się na wyspie doskonale i w pełni korzystają z uroków tamtejszej pogody.

"Dziś moje urodziny! I gdyby ktoś parę tygodni temu powiedział, że będę je spędzać z całą rodziną na Cyprze- zapewne bym nie uwierzyła! Spontaniczne pomysły są najlepsze! Następne dni będziemy zwiedzać całą wyspę i napawać się słońcem, którego tutaj nie brakuje! Chociaż po drodze mieliśmy przygodę na lotnisku, najważniejsze, że jesteśmy!" - napisała Anita Szydłowska na Instagramie.

Fani poradzili celebrytce miejsca na Cyprze, które są warte odwiedzenia. Nie zapomnieli także złożyć jej urodzinowych życzeń.

"Życzymy pani zdrowia, aby móc spełniać i realizować marzenia, pragnienia"; "Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wspaniałego wypoczynku cudowna rodzinko";

"Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i spełniania!! Jesteś fantastycznym człowiekiem" - czytamy w komentarzach.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się ponad pięć lat temu

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak w ostatnie wakacje świętowali piątą rocznicę ślubu, który zawarli w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Są zaledwie jedną z kilku par, którym z powodzeniem udało się przetrwać miłosny eksperyment. Sympatyczni małżonkowie od razu skradli serca fanów. Do dziś są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki którym utrzymują stały kontakt z internautami.

Szczególną popularnością cieszy się Anita, której profil w serwisie Instagram obserwuje przeszło 253 tysiące osób. Kobieta chętnie pokazuje, jak spędza czas z rodziną. Kilka miesięcy temu para pochwaliła się zdjęciami z hucznego świętowania rocznicy ślubu we Włoszech. Z tej okazji Anita Szydłowska ponowie ubrała białą suknię.

"Nie wiem, kiedy ten czas przeminął, ale dorobiliśmy się statusu drewnianych godów, odwołując się do symboliki i nazewnictwa, 5-letnie małżeństwo jest silne i stabilne jak drzewo i coś w tym jest. Jednak często zadaję sobie jedno pytanie, które przychodzi mi do głowy: czy faktycznie czas umacnia relacje, czy człowiek nabiera większej dojrzałości związkowej?" - napisał wówczas Adrian Szymaniak.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości