Iga i Karol ze "ŚOPW" wreszcie po rozwodzie. Uczestnik dodał wymowny komentarz

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga i Karol

Karol Maciesz — uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformował, że ostatecznie zakończył związek z Igą Śmiechowicz. Sprawa rozwodowa ciągnęła się aż 19 miesięcy.

Karol Maciesz i Iga Śmiechowicz to jedna z par, która została dobrana przez ekspertów w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie uznali uczestniczkę za jedną z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek programu. Wzajemne oskarżenia i niedopowiedzenia toczyły się jeszcze długo po zakończeniu programu. Ich związek zakończył się jednak definitywnie w chwili ogłoszenia rozwodu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga i Karol dostali rozwód

Iga i Karol przez cały czas trwania eksperymentu zmagali się z problemami z komunikacją. Uczestniczka krytykowała zachowanie męża, a ten znosił jej humory przez długi czas. Jednak w pewnym momencie dziewczyna przekroczyła jego granice. W finałowym odcinku Karol podjął decyzję o rozwodzie, choć Iga chciała zostać w małżeństwie.

Sąd orzekł o rozwodzie aż 19 miesięcy później. Karol postanowił podzielić się z fanami radosną nowiną na Instagramie.

"Ponieważ wielu z was jest ciekawych... Orzekam... W dniu dzisiejszym o zupełnym zamknięciu eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po 19 miesiącach na wczorajszej jedynej rozprawie sąd udzielił nam rozwodu. Pewne wybory w życiu trwają długo, najważniejsze, że ten etap zakończył się wolnością" - napisał.

Następnie zapewnił, że wydłużenie czasu oczekiwania na rozprawę nastąpiło, ponieważ tak działają po prostu polskie sądy.

"Nikt z nas nie utrudniał toku rozprawy, jak i również z mojej, jak i z Igi strony nie doszło do przeciągania sprawy rozwodowej" - stwierdził Karol.

"Czas wnieść toast za nowe jutro... I choć moja osoba, będzie nie raz postrzegana przez piętno eksperymentu, to pamiętajcie, że jestem człowiekiem z różnymi pasjami, chęcią do życia i z pozytywnym spojrzeniem na jutro... Zakończę to moim mottem życiowym.... Niczego nie będzie żal!" – podsumował uczestnik.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczki komentują rozwód Karola i Igi

Wpis Karola skomentowały m.in. uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które pojawiły się w 6. edycji.

"Super!" - napisała Aneta Żuchowska, która zakochała się z wzajemnością w wybranym dla niej przez ekspertów Robercie.

Julia Gołębiewska, której małżeństwo z Tomaszem Jochymskim okazało się nieudane napisała z kolei:

"Gratuluję Karol! Super, że możesz już ten etap życia zamknąć za sobą, to ogromna ulga widzieć, że już w 100 proc. zostawiasz to w przeszłości. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!"

Julia i Tomasz mieli w programie podobną historię, co Iga i Karol. Dziewczyna zdecydowała się nawet szybciej zakończyć eksperyment. Obecnie czeka na rozwód z "programowym" mężem.

Aneta i Robert z "ŚOPW" odkładają przeprowadzkę na wieś. Powód? Przyziemny
Aneta i Robert z "ŚOPW" odkładają przeprowadzkę na wieś. Powód? Przyziemny

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol jest w związku z Laurą

Laura Wielich także wzięła udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jednak w programie została sparowana z Maciejem. Jak zapewniała, nie była w stanie znieść braku stanowczości oraz pewności siebie męża. Niedługo po zakończeniu show w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o związku, którego widzowie się nie spodziewali. Na jaw wyszło, że dziewczyna spotyka się z mężem Igi — Karolem.

Karol i Laura w odcinku specjalnym programu odpowiedzieli na zarzuty, że nawiązali relację, będąc jeszcze w związkach małżeńskich z innymi osobami. Mogliśmy w nim zobaczyć, że toksyczna relacja Karola i Igi ciągnęła się jeszcze po programie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol i Laura
"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol i Laura Źródło: Player

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości