Programy

Iza Juszczak ze "ŚOPW" przewraca życie do góry nogami. "Długo czekałam na zmianę"

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Izabela Juszczak

Izabela Juszczak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i stała się jedną z ulubionych bohaterek programu. Niestety eksperyment zakończył się niepowodzeniem i para, choć widziała w sobie potencjał na udane małżeństwo, zdecydowała o rozwodzie. Teraz w życiu kobiety wiele się zmienia. Opowiedziała nam, jak wywróciła życie do góry nogami.

Izabela Juszczak dała się poznać widzom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jako ciepła i rodzinna kobieta pragnąca miłości. To właśnie swoją szczerością ujęła widzów i internautów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą jej losy. Obecnie kobieta przeżywa prawdziwy życiowy renesans. "Długo czekałam na zmianę" - powiedziała.

Izabela Juszczak ze "ŚOPW" - metamorfoza

Uczestniczka miłosnego show pochwaliła się w relacji na Instagramie, że postanowiła przejść metamorfozę fryzury. Wyjaśniła, że prawdziwy przewrót przeżywa także w innych dziedzinach życia. Tylko nam wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli. 

- Tak, przewracam swoje życie do góry nogami pod względem zmiany zamieszkania oraz nowej fryzury. Zaczynam po rozwodzie wszystko na nowo z czystą kartą. Poprzednie mieszkanie traktuję za etap, który się dla mnie skończył. Przeżyłam tam jakiś okres swojego życia. Długo czekałam na zmianę. Biorąc udział w eksperymencie, bardzo chciałam dokonać tych zmian z mężem, ale że nasze małżeństwo zakończyło się niepowodzeniem, stwierdziłam, że już nie ma na co czekać i trzeba iść przed siebie. Więc sama podjęłam w tym kierunku działania - wyjaśniła. 

Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach

Izabela Juszczak o przeprowadzce i nowym życiu 

Izabela Juszczak w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła, że obecnie układa sobie życie w nowym lokum. Ma także nadzieję, że zmiany pozytywnie wpłyną na jej samopoczucie i przyszłość, w którą patrzy z optymizmem.

- Mieszkam już w nowym mieszkanku, a teraz przyszedł czas na nową fryzurę. Za kilka dni mam urodziny i postanowiłam wszystko połączyć w całość. Jak powiedziała Coco Chanel ‘Kiedy kobieta zmienia fryzurę, to zmienia swoje życie'- powiedziała nam Izabela Juszczak. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości