Sandra Kubicka pokazała wiadomość od fanki. "Nie wierzę w to, co czytam"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Sandra Kubicka wypoczywa obecnie na wakacjach

Sandra Kubicka opublikowała na InstaStories wiadomość, którą dostała od fanki. Internautka zapytała modelkę o to, czy spotkała się kiedyś z nieprzyjemnościami ze względu na to, że jej zdaniem ma "krzywe nogi" i kolana, które schodzą się w literkę "x", a także o to, czy taka budowa "jest normalna". Opowiedziała przy tym własną historię. Celebrytka nie ukrywała zdziwienia i postanowiła dosadnie odpowiedzieć.

Sandra Kubicka obecnie wypoczywa razem z Aleksandrem Baronem w Grecji. Modelka zwiedza rajskie Zakynthos i chętnie publikuje wakacyjne zdjęcia na Instagramie. Gwiazda pozuje na nich między innymi w bikini, a także tańczy z radości w krótkich stylizacjach. Jedna z fanek zwróciła uwagę na nogi Sandry Kubickiej i napisała do niej wiadomość prywatną. Celebrytka była na tyle zdziwiona treścią pytania, jakie otrzymała, że aż postanowiła je opublikować i odpowiedzieć na nie publicznie.

Sandra Kubicka została zapytana o "krzywe nogi". "Takie kolana są normalne?"

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która zrobiła karierę nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda pozowała między innymi dla "Playboya" i wiele razy znalazła się na liście najpiękniejszych Polek. Mimo to Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała swoich kompleksów. Celebrytka przez wiele lat zmagała się między innymi z trądzikiem, publicznie też mówiła o tym, że powiększyła piersi. Teraz jedna z internautek zauważyła, że według niej, nogi modelki nie są idealne.

Fanka napisała do Sandy Kubickiej wiadomość prywatną, w której nie ukrywała, że gwiazda od dawna jest dla niej wzorem w kwestii podejścia do własnego wyglądu. Kobieta zwróciła się do niej z prośbą o poradę, ponieważ uznała, że obie mają bardzo podobny typ nóg, "krzywe", które schodzą się do wewnątrz, tworząc tym samym literkę "x". Internautka wyznała, że zawsze miała z tego względu ogromne kompleksy, z którymi udawało jej się walczyć właśnie między innymi dzięki Sandrze Kubickiej. Ostatnio jednak spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja.

"Sandra! Jesteś przepiękną kobietą. Chciałam tylko zwrócić uwagę na nogi. W kolanach kości lekko wystają do wewnątrz i ja mam dokładnie tak samo. Zawsze miałam tego ogromny kompleks, ale jak patrzyłam na ciebie (tym bardziej że jesteś modelką) to pogodziłam się z tym, że taka już moja budowa nóg. Ale do rzeczy. Ostatnio rozstałam się z facetem (okazało się, że mnie zdradził) i to, co od niego usłyszałam na koniec to między innymi to, że od dawna mu się nie podobałam i mam koślawe nogi (nie chcę Cię tu w jakiś sposób urazić, ale jak pewnie sama się domyślasz, mój kompleks powrócił ze zdwojoną siłą)" - czytamy w wiadomości opublikowanej przez Sandrę Kubicką.

Fanka modelki dopytała ją, czy ona sama doświadczyła kiedyś nieprzyjemnych sytuacji przez wygląd swoich kolan.

"Stąd pytanie mam do ciebie, czy kiedykolwiek zwrócił ci ktoś na to uwagę i czy takie kolana są normalne. Przepraszam za tak głupie pytanie, ale nie wiem, jak moje nogi po tych słowach mogą mi się znów podobać" - zapytała fanka.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Sandra Kubicka odpowiedziała fance. Wbiła szpilę w mężczyzn

Sandra Kubicka opowiedziała fance i postanowiła upublicznić wiadomość i swoje słowa.

"Jeśli mężczyzna ci mówi, że masz koślawe nogi to nie mężczyzna, a ty mu powiedz, że ma małego ch*ja. Boże. Jest 2022 rok i oni nadal używają takich pretekstów, bo nie mają jaj, żeby powiedzieć: jestem nieszczęśliwy" - napisała modelka.

Modelka nie omieszkała też wbić szpili w mężczyzn, którzy wpędzają kobiety w kompleksy.

"Nie wierzę w to, co czytam. Tak oto powstają kobiety niepewne siebie, bo jakiś ch*j nie potrafi przestać wyrzucać swoich kompleksów na kobietę" - zakończyła ostro.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości