Izabela Juszczak ze "ŚOPW" pokazała efekt metamorfozy. Piękna zmiana

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Izabela Juszczak

Izabela Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na małe odświeżenie swojego wizerunku. Oddała się w ręce ekspertów, a następnie pochwaliła się fanom efektami metamorfozy. Trzeba przyznać, że zmiana wyszła jej na dobre.

Izabela Juszczak to uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci dopasowali ją do Kamila Węgrzyna, jednak nie rozwinęło się między nimi uczucie i tuż po zakończeniu zdjęć małżonkowie zdecydowali się na rozwód. Od tamtego czasu Izabela Juszczak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 120 tysięcy fanów. To właśnie też tam najczęściej daje znać, co u niej słychać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Figura tłumaczy skąd pomysł na niebieskie włosy
Katarzyna Figura tłumaczy skąd pomysł na niebieskie włosy

Izabela Juszczak z "ŚOPW" zmieniła fryzurę

Jakiś czas temu Izabela Juszczak zmartwiła fanów, informując, że ma małe problemy ze zdrowiem. Okazało się wówczas, że celebrytka jest przepracowana i musiała przez pewien czas odpocząć. Wygląda jednak na to, że wszystko jest już w porządku, ponieważ Izabela Juszczak wróciła do aktywności na Instagramie.

Uczestniczka miłosnego eksperymentu pochwaliła się fanom metamorfozą, jakiej się poddała. Izabela Juszczak od zawsze lubiła dbać o swoją urodę oraz ciało i bardzo przykłada wagę do wyglądu. Celebrytka od dłuższego czasu nosiła półdługie blond włosy, które od czasu do czasu kręciła na wzór hollywoodzkich fal. Teraz postawiła na zupełnie nową fryzurę. Kobieta opublikowała zdjęcie z salonu fryzjerskiego.

Izabela Juszczak zmieniła fryzurę
Izabela Juszczak zmieniła fryzurę Izabela Juszczak zmieniła fryzurę Źródło: screen IG

Chwilę potem Izabela Juszczak pochwaliła się efektem metamorfozy. Celebrytka znacznie ścięła włosy i nieco je rozjaśniła. Postawiła także na długą, rozchodzącą się na boki grzywkę. Trzeba przyznać, że w nowej odsłonie wygląda wprost fenomenalnie!

Izabela Juszczak zmieniła fryzurę
Izabela Juszczak zmieniła fryzurę Izabela Juszczak zmieniła fryzurę Źródło: screen IG

Izabela Juszczak z "ŚOPW" dała kolejną szansę miłości

Izabela Juszczak próbowała w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" znaleźć miłość swojego życia, a eksperci dopasowali do niej Kamila Węgrzyna. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i małżeństwo zdecydowało się na rozwód. Izabela Juszczak przez długi czas wiodła życie singielki, jednak niecały rok temu zdradziła, że ktoś znów pojawił się w jej życiu.

Podkreśliła jednak, że nie chce więcej opowiadać, by nie narzucać sobie i partnerowi żadnej presji. Jakiś czas później opublikowała romantyczne zdjęcie we dwoje. Izabela Juszczak w sierpniu 2022 udzieliła nam wywiadu, w którym przyznała, że strzała Amora rzeczywiście ugodziła jej serce. Nie wiadomo jednak, czy kobieta wciąż mówi o tym samym partnerze, z którym spotykała się prawie rok temu.

- Spotykam się z osobą nowo poznaną, to nie jest nikt z mojego otoczenia. Nie mogę też powiedzieć, że nasza historia jest jak z filmu romantycznego. Przynajmniej nie na ten moment. Na razie jesteśmy na etapie przyjaźni, poznawania się i ciężko mi powiedzieć, czy coś więcej z tego może być. Czas pokaże — stwierdziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości