Jacek ze "ŚOPW" zaskoczył ukochaną oświadczynami. Znają się od niedawna

Jacek ze "ŚOPW" w pierwszym wywiadzie z narzeczoną
Jacek ze "ŚOPW" w pierwszym wywiadzie z narzeczoną
Źródło: Instagram @jacekw85
Jacek Wojciechowski z 1. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udzielił pierwszego wywiadu wspólnie ze swoją ukochaną. Z Jackiem i Eweliną o ich zaręczynach oraz planowanym ślubie porozmawiała Kalina Szymankiewicz. Narzeczona uczestnika "ŚOPW" opowiedziała o tym, czy była przygotowana na tak poważny krok w ich relacji.

Jacek Wojciechowski jest pewny, że znalazł kobietę swojego życia. Jego fani musieli poczekać, aż zdradzi, kim jest jego ukochana. Najpierw pokazał swoją dziewczynę na zdjęciu bez ujawniania jej twarzy, a później stopniowo pozwalał sobie na przedstawienie jej w mediach społecznościowych. Po zaręczynach chce chwalić się nią przed całym światem. Poznajcie Ewelinę.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Wojciechowski we wspólnym wywiadzie z narzeczoną. Czy są gotowi na ślub?

Narzeczona Jacka przyznała, że jej mężczyzna jest romantykiem. Pod koniec lipca przyjęła jego zaręczyny. Zakochani zjedli kolację w Mielnie. Ewelina powiedziała "TAK" przy pięknym widoku na morze. Dowiedzieliśmy się, że para spotkała się pierwszy raz w listopadzie 2021. Piękna brunetka czuła, że jej partner ma wobec niej poważne plany, jednak sprawił jej prawdziwą niespodziankę.

- Byłam zaskoczona samym dniem zaręczyn, ale spodziewałam się, że to nastąpi, nie sądziłam natomiast, że tak szybko [...] A jednak stało się i byłam przeszczęśliwa - wyznała w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Jacek wyjaśnił, że dla niego był to właściwy moment na zaręczyny.

- Jak już się wprowadziła, to zbliżało się to wielkimi krokami. Nie uważam, że to jest szybko czy jakoś wolno. Myślę, że też moje przeżycia dały mi przekonanie, że to jest ta jedyna i myślę, że to był czas akurat, żeby się zaręczyć - dodał.

Przejdź do drugiej części artykułu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek o wymarzonym ślubie i dzieciach

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Kalina Szymankiewicz zapytała Ewelinę i Jacka o wizję wesela. W tej kwestii para ma jeszcze sporo do uzgodnienia.

- Nie określiliśmy jeszcze żadnej daty. Mamy znajomych, którzy akurat teraz planują śluby i przyglądamy się temu. Też nie chcemy tego robić razem z nimi, damy im odetchnąć — stwierdzili zgodnie i potwierdzili, że na ich ślubie możemy spodziewać się m.in. Agnieszki i Wojtka oraz Joanny Lazar z partnerem, a także Igi i Kamila z poprzednich edycji show.

Ewelina ma swoją wizję wesela, a Jacek myśli o tym, aby wprowadzić do niej odrobinę inny klimat.

- Jestem tradycjonalistką, więc wesele na pewno w Polsce, nie wyobrażam sobie gdzieś indziej — stwierdziła Ewelina.

- A ja bym ciut zmienił, może plener, gdzieś nad morzem, tam, gdzie były zaręczyny — zasugerował Jacek swojej wybrance.

Sprawdźcie w naszym wideo, czy zakochani marzą o dzieciach i jak wyobrażają sobie swoją rodzinę w przyszłości.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @jacekw85

podziel się:

Pozostałe wiadomości