Joanna ze "ŚOPW" po urodzeniu dziecka mówiła o cudzie. W końcu pokazała młodszą z pociech

Joanna Lazar
Joanna Lazar
Źródło: x-news
Joanna Lazar niedawno po raz drugi została mamą. Uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" marzyła o właśnie takim scenariuszu: mąż i dzieci. Miesiąc po narodzinach drugiej córki pokazała, jak miewają się jej pociechy. Czy starsza córka Joanny jest zazdrosna o młodszą siostrzyczkę?

Joanna Lazar pierwszy raz pokazała ukochanego partnera w styczniu 2021 roku. Zakochani nie są małżeństwem, ale mają już doświadczenie w rodzicielstwie. Wychowują dwuletnią córkę Zofię, a niedawno do rodziny dołączyła kolejna mała istota — córka Zuzanna.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Mateusz "BigBoy" Borkowski o zaręczynach i ślubie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Lazar pokazała córki

Dla Joanny Lazar założenie rodziny było priorytetem. Już w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" kobieta była zdeterminowana i gotowa na poważny związek, który w przyszłości miał zaowocować potomstwem. Małżeństwo z Adamem Miciakiem nie było jednak tym, czego pragnęła. Los uśmiechnął się do Joanny w najmniej spodziewanym momencie. Spotkała mężczyznę, którego chce chronić przed rozpoznawalnością, więc rzadko pokazuje go na Instagramie.

Joanna chętnie chwali się za to córeczkami. Zosia rośnie jak na drożdżach, a Zuzia też zmienia się w okamgnieniu. Uczestniczka show jest wdzięczna za to, że może być mamą tych dwóch ślicznych dziewczynek.

"To już miesiąc, a minął jak jeden dzień. Miesiąc temu o tej porze miałam cię pierwszy raz w objęciach. Jesteś naszym dopełnieniem, szczęściem, miłością, CUDEM" - wyznała Joanna Lazar, udostępniając na Instagramie pierwszą fotografię nowo narodzonego dziecka.

Joanna Lazar pokazała na InstaStotories, jak jej starsza córka zareagowała na młodszą siostrę. Zosia przygotowywała się na powitanie nowego członka rodziny. Gdy jej mama była w ciąży, dwulatka przytulała się do jej brzucha i zaciekawiona przyglądała się ruchom dziecka.

"Uwielbiam leżeć i czuć każdy ruch małej kruszynki. Łezka w oku się kręci, kiedy Zosia przytula się do brzuszka i pokazuje, że siostra śpi. Zastanawiam się, jaka będzie reakcja Zosi na młodszą siostrę" - pisała Joanna przed porodem.

Okazało się, że Zosia dobrze przyjęła rodzeństwo. Na nagraniu udostępnionym przez jej mamę widać, że opiekuje się młodszą siostrą.

Joanna Lazar
Joanna Lazar
Źródło: Instagram @asia_lazar33

Joanna Lazar walczyła o swoje zdrowie

2023 rok był dla Joanny Lazar trudny pod wieloma względami. Mimo że oczekiwała na córeczkę, to przed ogłoszeniem ciąży borykała się z problemami zdrowotnymi, o których nie chciała zbyt wiele mówić i ujawniać powodu pobytu w szpitalu. Kobieta cierpiała, bo została rozdzielona z pierwszą córką. Jednak wszystko skończyło się dobrze i Joanna może cieszyć się teraz czasem spędzanym z rodziną.

"Rok 2023 nauczył mnie jednego, że los może być przebiegły i zmienić wszystko w jednej chwili. Choć nie należę do osób, które robią podsumowania, zrobię wyjątek. Pomimo złego początku roku, to był wspaniały rok. Pokazał, jakich mam ludzi wokół siebie, ile jestem w stanie znieść przeciwności losu oraz najważniejsze, że niebawem przywitamy na świecie naszą drugą córkę. Jestem wdzięczna za zdrowie, rodzinę, przyjaciół. Co przyniesie rok 2024…?" - zastanawiała się dwa miesiące temu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości