Julia Gołębiowska pochwaliła się tatuażem związanym z relacją. Zaskakujący obrót spraw

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia Gołębiowska pochwaliła się tatuażem
Julia Gołębiowska pochwaliła się tatuażem
Źródło: Player
Julia Gołębiowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojechała do Warszawy w celu "sformalizowania związku". Influencerka niedawno zasugerowała rozstanie z partnerem, a teraz zaciekawiła fanów. Szybko okazało się, że na jej ręce pojawił się także pierwszy tatuaż. Co jednak dalej z jej relacją? Wyjaśniła.

Julia Gołębiowska dała się poznać widzom stacji TVN jako uczestniczka 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta stworzyła w programie związek, który nie przetrwał próby czasu. Jakiś czas później influencera dała miłości kolejną szansę i wyprowadziła się z kraju, jednak i ta relacja z czasem zaczęła się psuć. Obecnie Julia Gołębiowska znów przebywa w Polsce, a konkretnie w Ciechanowie, gdzie pracuje jako kelnerka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Źródło: Co za Tydzień

Julia Gołębiowska pochwaliła się pierwszym tatuażem

Julia Gołębiowska w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wyszła za mąż za Tomasza Jochymskiego, jednak ich relacja szybko zaczęła się psuć. Małżonkowie jeszcze przed finałem uznali, że nie chcą wspólnie budować przyszłości. Po zakończeniu zdjęć do ślubnego eksperymentu Julia Gołębiowska poznała innego mężczyznę, który zawrócił jej w głowie. Influencerka przeprowadziła się dla niego do Wielkiej Brytanii, jednak kilka miesięcy temu zasugerowała, że i ten związek się rozpadł.

Niedawno uczestniczka miłosnego eksperymentu wybrała się w podróż do Warszawy. Opublikowała zdjęcie na InstaStories z podróży, które okrasiła bardzo tajemniczym wyznaniem, które mogłoby sugerować, że nie jest jednak singielką.

Jedziemy dziś sformalizować związek
- napisała tajemniczo.

Kilka chwil później okazało się, że Julia Gołębiowska pojechała zrobić sobie swój pierwszy w życiu tatuaż, który przedstawia słonika z uniesioną trąbką i serduszka. Efektem pochwaliła się fanom w mediach społecznościowych. Przy okazji fani zasypali ją milionem pytań odnośnie do jej wcześniejszego wpisu. Julia Gołębiowska postanowiła wytłumaczyć swoje słowa.

"Chciałabym wyjaśnić to sformalizowanie związku. Nie wzięłam drugiego ślubu, po ponad 20 latach przyjaźni z Agatą Lubińską postanowiłyśmy przypieczętować tę więź tatuażem. Myślę, że po tylu latach możemy ponieść takie ryzyko. Także teraz obie jesteśmy naznaczone słoniami, które z pewnością będą nieść nam szczęście i ochronę przez resztę życia" - napisała.

Julia Gołębiowska zrobiła sobie tatuaż
Julia Gołębiowska zrobiła sobie tatuaż
Źródło: screen ig

Julia Gołębiowska ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę

Julia Gołębiowska od czasu nagrywania "Śluby od pierwszego wejrzenia" przeszła prawdziwą metamorfozę. Uczestniczka miłosnego eksperymentu nie tylko zaczęła się inaczej ubierać i malować, ale także jakiś czas temu zaczęła chwalić się smukłym ciałem. Julia Gołębiowska chętnie publikowała kadry z plaży, na których było widać jej płaski brzuch. Potem przyznała fanom, że zmieniła sposób odżywiania.

Julia Gołębiowska zaznaczyła, że każda dieta była dla niej ogromnym wyrzeczeniem, dlatego zdecydowała się na ograniczenie spożywanych węglowodanów i dietę ketogeniczną, dzięki której zyskała nową sylwetkę. Taką dietę stosował bowiem jej partner. Influencerka zdradziła, że dzięki nowemu sposobowi żywienia schudła aż ponad 10 kilogramów.

Podglądałam, co je, co sobie szykuje i okazało się, że mięsko, sery i boczuś na tej diecie jak najbardziej wskazane, a kocham mięso i sery ponad wszystko. Pomyślałam, że i ja spróbuję. I serio, nawet nie czuję, że jestem na diecie! Wiadomo, czipsy i batony muszą iść w odstawkę, tego dieta nie przewiduje. No i makaron, wszelkie pierożki, kluseczki, krokiety, naleśniczki... kto tego nie lubi. Ale jem w zasadzie to, co jadłam, eliminując węgle i sama jestem pod wrażeniem działania
- mówiła na Instagramie.
Julia Gołębiowska na ślubie ojca
Julia Gołębiowska na ślubie ojca
Źródło: screen IG

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości