Natasza Urbańska komentuje plotki na temat kryzysu w małżeństwie. "Wszystko ewoluuje"

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska dementuje plotki na temat kryzysu w małżeństwie z Januszem Józefowiczem
Źródło: MWMEDIA
Natasza Urbańska udzieliła wywiadu, w trakcie którego odniosła się do ostatnio często pojawiających się plotek na temat kryzysu, z jakim miałoby się borykać jej małżeństwo z Januszem Józefowiczem. Gwiazda stanowczo im zaprzeczyła.

Mimo sporej różnicy wieku Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są uważani za dobrze zgraną parę małżeńską. Zakochani wzięli ślub w 2008 roku, a w tym samym roku przyszła na świat ich córka Kalina. Artystce zawodowo również się wiedzie, ponieważ od dawna odnosi sukcesy w świecie mediów, występując w popularnych produkcjach, teatrze oraz tworząc przeboje.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natasza Urbańska była pytana o powiększenie rodziny

Natasza Urbańska dementuje plotki

Natasza Urbańska zagościła niedawno na urodzinach znanego kobiecego magazynu. W trakcie wydarzenia udzieliła wywiadu serwisowi pomponik.pl. W rozmowie z reporterem portalu odniosła się do ostatnio coraz częściej pojawiających się w mediach plotek dotyczących rzekomego kryzysu w jej małżeństwie z Januszem Józefowiczem.

Natasza Urbańska opowiedziała, że wraz z mężem przeżywają różne momenty, zarówno lepsze, jak i gorsze. Dodała jednak, że lubi spędzać czas z Januszem Józefowiczem i to jest istotą ich związku.

"Bardzo różne momenty przeżywamy w małżeństwie, to nie jest linia ciągła, wiesz i motyle wiecznie w brzuchu, bo to się zmienia, to wszystko ewoluuje. Są górki, dołki, jak w życiu. Każde z nas ma lepsze dni, gorsze dni trudne momenty przy premierach jest też trudno, bo obydwoje pracujemy bardzo intensywnie i dochodzi do starć między nami, ale potrafimy z tego wyjść. Potrafimy rozmawiać ze sobą, chcemy ze sobą rozmawiać [...] Kochamy się po prostu. Ja lubię tego człowieka. Ja lubię z nim przebywać i chyba o to chodzi w tym wszystkim" - powiedziała.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz — życie prywatne

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są razem od 15 lat. Ich relacja przetrwała pomimo dużej różnicy wieku, jaka dzieli zakochanych. Gwiazdorska para poznała się, gdy aktorka była jeszcze nastolatką, a z biegiem lat między nimi zrodziło się prawdziwe uczucie. Dziś uchodzą za wzorowe i dobrze zgrane małżeństwo.

Chociaż na początku ich związku wielu sceptyków nie dawało im szans na utrzymanie relacji, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udowodnili, że miłość potrafi pokonać wszelkie przeszkody. Zakochani darzą się ogromnym szacunkiem, co często podkreślają w swoich publicznych wypowiedziach.

Natasza Urbańska nie kryje miłości i podziwu dla męża i nazywa go nauczycielem i autorytetem. Janusz Józefowicz również nie szczędzi ciepłych słów na temat żony, gdy wypowiada się na jej temat w mediach. Ich związek to dowód na to, że miłość może przetrwać różne trudności, a wspólnie spędzone lata tylko umacniają uczucia i więzi między partnerami.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wypoczywają w jednej z górskich miejscowości
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wypoczywają w jednej z górskich miejscowości
Źródło: Instagram @nataszaofficial

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości